kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Slunj Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -37
1019
151
0
ALEM SMAJIC (KURTO)
138
3
FILIP KAJBA (ŠK)
Medalists
1. FILIP KAJBA, ŠKORPION
2. ALEM SMAJIC, KBV Kurto
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -42
1020
150
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
54
0
LOVRO KAJBA (ŠK)
55
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
1022
150
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
55
0
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. LUKA KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. LOVRO KAJBA, ŠKORPION
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
1021
251
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
216
0
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
214
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1023
251
0
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
214
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
1024
134
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
56
0
TONI LUKAČ (ŠK)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. TONI LUKAČ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
1025
368
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
67
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Medalists
1. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
2. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -63
1026
236
3
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
64
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
Medalists
1. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -69
1027
380
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
425
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
1028
179
3
LEON SABO (ZEUS)
31
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
1031
425
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
179
0
LEON SABO (ZEUS)
Medalists
1. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
2. LEON SABO, ZEUS
3. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
KL - Older cadets (male) +69
1029
341
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
374
0
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
1030
98
0
MILE KIRIN (TIGAR)
44
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
1034
341
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
44
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. IVAN PERETIĆ, TIGAR, Karlovac