kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-24
PF - Dječaci početnici-27
PF - Dječaci početnici-30
PF - Dječaci početnici-33
PF - Dječaci početnici+36
PF - Dječaci početnici-24
1001
257
11
BORNA UGRINA (SUŠAK)
67
1
RIKO LJUBIĆ (BTI)
342
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
1004
257
0
BORNA UGRINA (SUŠAK)
342
6
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. BORNA UGRINA, SUŠAK
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. ----
PF - Dječaci početnici-27
1002
208
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
107
6
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1003
259
2
PATRIK ISKRA (SUŠAK)
343
9
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
1005
208
4
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
343
3
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. PATRIK ISKRA, SUŠAK
PF - Dječaci početnici-30
1006
142
10
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
335
0
MARK BIŠĆAN (KRAPINA)
Medalists
1. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
2. MARK BIŠĆAN, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici-33
1007
359
1
TINO HARAMINA (NINJA)
168
8
BORNA KOS (KUTINA)
352
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
1009
168
0
BORNA KOS (KUTINA)
352
6
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
Medalists
1. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
2. BORNA KOS, KUTINA
3. TINO HARAMINA, NINJA
3. ----
PF - Dječaci početnici+36
1008
252
6
ROMAN DODIK (SUŠAK)
176
4
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
1010
239
6
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
159
0
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
1011
251
5
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
355
3
ANTONIO ŠOPREK (NINJA)
1012
121
0
LEON ZAGORAC (POLAČA)
292
6
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
1013
252
3
ROMAN DODIK (SUŠAK)
239
5
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1014
251
3
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
292
9
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
1016
239
4
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
292
9
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
Medalists
1. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK
3. ROMAN DODIK, SUŠAK