kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-33
PF - Dječaci +36
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -42
PF - Dječaci početnici-33
1007
359
1
TINO HARAMINA (NINJA)
168
8
BORNA KOS (KUTINA)
352
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
1009
168
0
BORNA KOS (KUTINA)
352
6
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
Medalists
1. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
2. BORNA KOS, KUTINA
3. TINO HARAMINA, NINJA
3. ----
PF - Dječaci +36
1022
360
0
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
219
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
241
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1024
219
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
241
0
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-37
1025
144
2
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
293
4
VALENTINO VIDEC (BUJE)
206
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
371
LUKA DAMJANOVIĆ (FRANK.)
341
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1027
293
6
VALENTINO VIDEC (BUJE)
206
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1026
371
7
LUKA DAMJANOVIĆ (FRANK.)
341
12
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1029
293
2
VALENTINO VIDEC (BUJE)
341
1
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Medalists
1. VALENTINO VIDEC, BUJE
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. LUKA DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN
PF - Ml. kadetkinje poč.-32
2014
307
2
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
274
6
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
294
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
291
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
354
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
2016
274
1
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
294
6
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
2015
291
8
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
354
11
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
2018
294
6
ANĐELINA VIDEC (BUJE)
354
0
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
Medalists
1. ANĐELINA VIDEC, BUJE
2. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
PF - Mlađe kadetkinje -28
2033
103
6
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
358
8
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
2034
316
10
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
165
0
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
2037
358
6
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
316
13
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
PF - Mlađe kadetkinje -37
2039
146
10
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
353
11
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
93
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
169
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
2041
353
9
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
93
8
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
2040
169
12
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
2
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
2043
353
0
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
169
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -42
2042
65
16
LORENA ZEBA (BTI)
310
9
ANA HUDIN (ORMOŽ)
236
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
90
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
344
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
91
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
279
LANA NOHA (KBK MOS)
396
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
362
ELENA ČVEK (NINJA)
2044
65
6
LORENA ZEBA (BTI)
236
0
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
2045
90
3
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
344
1
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2046
91
6
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
279
0
LANA NOHA (KBK MOS)
2047
396
1
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
362
7
ELENA ČVEK (NINJA)
2048
65
14
LORENA ZEBA (BTI)
90
4
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
2049
91
15
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
362
9
ELENA ČVEK (NINJA)
2051
65
7
LORENA ZEBA (BTI)
91
12
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LORENA ZEBA, BTI
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -47
1062
370
0
NIKO DAMJANOVIĆ (FRANK.)
99
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1063
210
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
401
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1065
99
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
401
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NIKO DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -42
2057
200
8
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
345
7
DORA GREGO (FRANK.)
2058
92
12
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
402
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2062
200
1
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
92
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
LC - Starije kadetkinje -42
3004
347
0
DORA GREGO (FRANK.)
201
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
3034
201
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. ----