kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje -42
3004
347
0
DORA GREGO (FRANK.)
201
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
3034
201
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
3005
232
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
265
0
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
3006
367
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
300
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
3035
232
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
367
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ANTEA LJUBAS, SVETI MATEJ
3. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Starije kadetkinje -55
3007
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
235
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
305
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
3036
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
305
0
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. NIKA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
3024
218
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
172
0
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. ANTEA RUSAN, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
3025
109
0
LINA RADMAN (IVNCG)
175
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----