kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje -42
2057
200
8
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
345
7
DORA GREGO (FRANK.)
2058
92
12
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
402
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2062
200
1
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
92
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
PF - Starije kadetkinje -46
2060
192
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
270
0
DEMI OPAČIĆ (SVMATEJ)
2061
66
5
LEONARDA DEAK (BTI)
101
1
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
2063
192
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
66
1
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. DEMI OPAČIĆ, SVETI MATEJ
3. NATAŠA LABAŠ, MINOTAUR
PF - Starije kadetkinje -50
2064
346
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
337
0
LEONARDA DEAK (BTI)
365
LEONA BARTOLIN (NINJA)
56
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
231
MARTINA GRABAR (PLANET)
2066
346
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
365
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2065
56
8
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
231
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
2068
346
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
56
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -55
2067
59
9
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
197
7
LANA BOGDAN (LOTUS)
233
SARA KUTIĆ (PLANET)
234
SARAH BUDIČIN (PLANET)
79
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2069
59
14
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
233
6
SARA KUTIĆ (PLANET)
2070
234
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
79
6
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2072
59
8
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
79
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -60
2071
19
3
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
381
4
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
2073
83
2
ANTONIJA ŠKREBLIN (BUŠIDO)
174
12
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
21
TEA BELARDI (LAV-MED)
2075
174
12
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
21
11
TEA BELARDI (LAV-MED)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. ANTONIJA ŠKREBLIN, BUŠIDO
3. ----