kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -37
1060
74
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
361
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
1062
370
0
NIKO DAMJANOVIĆ (FRANK.)
99
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1063
210
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
401
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1065
99
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
401
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NIKO DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Stariji kadeti -52
1064
363
8
LEONARDO ČVEK (NINJA)
266
1
DAVID MLADENOVIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. DAVID MLADENOVIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1066
369
12
LEONARDO ČVEK (NINJA)
48
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1067
54
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
20
6
MORIS TRBULIN (LAV)
321
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1069
20
8
MORIS TRBULIN (LAV)
321
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
1068
220
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
150
13
TILEN REPINA (PTUJ)
139
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
1070
150
6
TILEN REPINA (PTUJ)
139
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1071
217
6
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
84
0
KARLO KOS (BUŠIDO)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. KARLO KOS, BUŠIDO
3. ----
3. ----