kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Brod Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Juniori -63
PF - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti -37
1028
167
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1
2
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
250
IVAN VUKOVIĆ (HUBER)
1030
149
1
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
107
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
81
MARIN RAJKOVAČIĆ (2002BIH)
1031
1
7
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
250
0
IVAN VUKOVIĆ (HUBER)
1032
107
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
81
0
MARIN RAJKOVAČIĆ (2002BIH)
1034
1
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
107
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. MARIN RAJKOVAČIĆ, 2002 - Odzak
3. IVAN VUKOVIĆ, HUBER TIM
PF - Mlađi kadeti -42
1033
168
6
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
145
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
247
PATRIK PAVIĆ (HUBER)
1035
36
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
156
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
203
LEONARDO ČVEK (BTI)
1036
168
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
247
0
PATRIK PAVIĆ (HUBER)
1037
36
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
203
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
1039
168
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
36
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. PATRIK PAVIĆ, HUBER TIM
PF - Mlađe kadetkinje -32
1040
205
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
249
3
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
174
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
244
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1042
249
10
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
174
0
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
1041
244
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
5
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1044
249
4
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
5
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, HUBER TIM
2. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. IVA BORBAŠ, HUS
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
PF - Juniori -63
1061
117
7
ANDRIJA DINJEŠ (VUSOKOL)
248
3
MARIN LASIĆ (HUBER)
Medalists
1. ANDRIJA DINJEŠ, VUKOVARSKI SOKOL
2. MARIN LASIĆ, HUBER TIM
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
1064
56
3
SÁGI ZOLTAN (BER.)
246
2
MATKO MIKULIĆ (HUBER)
103
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
1066
56
4
SÁGI ZOLTAN (BER.)
103
10
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
3. MATKO MIKULIĆ, HUBER TIM
3. ----