kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. Brod Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Seniori -94
LC - Seniori -94
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Seniori +94
PF - Starije kadetkinje -46
1058
223
0
KRISTINA STOJANOVIĆ (KBSP)
78
6
MATEA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. MATEA ZEBA, BTI
2. KRISTINA STOJANOVIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. ----
3. ----
PF - Seniori -94
1063
229
0
ALEKSANDAR ĐUKIĆ (KBSP)
32
10
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
30
PÉTER TISZA (BER.)
1065
32
8
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
30
7
PÉTER TISZA (BER.)
Osvajači medalja
1. BALAJTHY ZOLTÁN, BEREMEND SPORT KFT
2. PÉTER TISZA, BEREMEND SPORT KFT
3. ALEKSANDAR ĐUKIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. ----
LC - Seniori -94
2011
230
0
ALEKSANDAR ĐUKIĆ (KBSP)
31
3
PÉTER TISZA (BER.)
33
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
2013
31
3
PÉTER TISZA (BER.)
33
0
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
Osvajači medalja
1. PÉTER TISZA, BEREMEND SPORT KFT
2. BALAJTHY ZOLTÁN, BEREMEND SPORT KFT
3. ALEKSANDAR ĐUKIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
2020
67
3
BOJANA RAILIC (KBKDESP)
224
0
KRISTINA STOJANOVIĆ (KBSP)
68
NIKOLINA ZARIC (KBKDESP)
2022
67
1
BOJANA RAILIC (KBKDESP)
68
2
NIKOLINA ZARIC (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA ZARIC, DESPOT PRNJAVOR
2. BOJANA RAILIC, DESPOT PRNJAVOR
3. KRISTINA STOJANOVIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. ----
KL - Seniori +94
2030
231
0
ALEKSANDAR ĐUKIĆ (KBSP)
239
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
2031
255
0
SAMIR HRNJIČIĆ (KFWSC)
178
3
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
2033
239
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
178
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. SEAN ŠTURBEJ, PREDATOR
2. DENIS IVOŠ, HUS
3. ALEKSANDAR ĐUKIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. SAMIR HRNJIČIĆ, KFWSC