kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Brod Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -63
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
LC - Stariji kadeti -63
2004
141
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
254
0
MAHIR REŠIDOVIĆ (KFWSC)
257
VEJSIL HUSUKIĆ (KFWSC)
2006
141
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
257
3
VEJSIL HUSUKIĆ (KFWSC)
Medalists
1. VEJSIL HUSUKIĆ, KFWSC
2. IVAN MIŠETIĆ, HUS
3. MAHIR REŠIDOVIĆ, KFWSC
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2015
192
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
253
0
MAHIR REŠIDOVIĆ (KFWSC)
2016
184
2
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
256
1
VEJSIL HUSUKIĆ (KFWSC)
2018
192
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
184
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. IVAN MIŠETIĆ, HUS
3. VEJSIL HUSUKIĆ, KFWSC
3. MAHIR REŠIDOVIĆ, KFWSC
KL - Starije kadetkinje -55
2021
251
0
AIDA VUKOVIĆ (KFWSC)
71
3
MARIJA STANOJEVIĆ (KBKDESP)
Medalists
1. MARIJA STANOJEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
2. AIDA VUKOVIĆ, KFWSC
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
2028
235
3
LUKA KLARIĆ (2002BIH)
180
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
2029
252
0
ELVIS BOROVČEVIĆ (KFWSC)
179
3
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
2032
235
3
LUKA KLARIĆ (2002BIH)
179
0
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
Medalists
1. LUKA KLARIĆ, 2002 - Odzak
2. ZVONIMIR ČOTRA, HUS
3. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ELVIS BOROVČEVIĆ, KFWSC
KL - Seniori +94
2030
231
0
ALEKSANDAR ĐUKIĆ (KBSP)
239
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
2031
255
0
SAMIR HRNJIČIĆ (KFWSC)
178
3
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
2033
239
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
178
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
Medalists
1. SEAN ŠTURBEJ, PREDATOR
2. DENIS IVOŠ, HUS
3. ALEKSANDAR ĐUKIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. SAMIR HRNJIČIĆ, KFWSC