kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
6. Brod Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
LC - Juniorke -60
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
PF - Dječaci +32
1008
45
6
BENEDEK HADRA (BER.)
93
5
MARKO LUKŠIĆ (KBK MOS)
1010
185
6
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
153
0
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1011
216
6
LEON NOVAK (BTI)
94
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
10
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1012
45
3
BENEDEK HADRA (BER.)
185
6
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
1013
216
0
LEON NOVAK (BTI)
10
2
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1015
185
5
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
10
2
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
Osvajači medalja
1. PATRIK SLADOVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. BENEDEK HADRA, BEREMEND SPORT KFT
3. LEON NOVAK, BTI
PF - Starije kadetkinje -42
1056
215
3
FRANCISKA KONČEVSKI (BTI)
28
6
DÓRA BALAJTHY (BER.)
Osvajači medalja
1. DÓRA BALAJTHY, BEREMEND SPORT KFT
2. FRANCISKA KONČEVSKI, BTI
3. ----
3. ----
PF - Seniori -94
1063
229
0
ALEKSANDAR ĐUKIĆ (KBSP)
32
10
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
30
PÉTER TISZA (BER.)
1065
32
8
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
30
7
PÉTER TISZA (BER.)
Osvajači medalja
1. BALAJTHY ZOLTÁN, BEREMEND SPORT KFT
2. PÉTER TISZA, BEREMEND SPORT KFT
3. ALEKSANDAR ĐUKIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. ----
PF - Seniori +94
1064
56
3
SÁGI ZOLTAN (BER.)
246
2
MATKO MIKULIĆ (HUBER)
103
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
1066
56
4
SÁGI ZOLTAN (BER.)
103
10
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
3. MATKO MIKULIĆ, HUBER TIM
3. ----
LC - Juniorke -60
2008
199
3
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
59
0
KLAUDIA KOVÁCS (BER.)
Osvajači medalja
1. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
2. KLAUDIA KOVÁCS, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Seniori -94
2011
230
0
ALEKSANDAR ĐUKIĆ (KBSP)
31
3
PÉTER TISZA (BER.)
33
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
2013
31
3
PÉTER TISZA (BER.)
33
0
BALAJTHY ZOLTÁN (BER.)
Osvajači medalja
1. PÉTER TISZA, BEREMEND SPORT KFT
2. BALAJTHY ZOLTÁN, BEREMEND SPORT KFT
3. ALEKSANDAR ĐUKIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. ----
LC - Seniori +94
2012
57
0
SÁGI ZOLTAN (BER.)
104
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----