kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Brod Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniorke -60
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniorke -65
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
PF - Djevojčice -22
1014
143
0
DONNA VRHOVEC (BTI)
172
10
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
Medalists
1. IVA BORBAŠ, HUS
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -25
1016
173
0
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
210
7
ELENA ČVEK (BTI)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. IVA BORBAŠ, HUS
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
1040
205
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
249
3
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
174
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
244
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1042
249
10
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
174
0
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
1041
244
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
5
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1044
249
4
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
5
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, HUBER TIM
2. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. IVA BORBAŠ, HUS
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
PF - Stariji kadeti -52
1053
201
0
ARDON ZEĆIRI (HUS-OS)
232
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. ARDON ZEĆIRI, HUS
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
1055
241
6
LEON BONNO PERAČIĆ (KRŠAN)
144
0
MARTIN FIKET (BTI)
202
MARKO PETRIČEVIĆ (HUS-OS)
1057
241
2
LEON BONNO PERAČIĆ (KRŠAN)
202
5
MARKO PETRIČEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. MARKO PETRIČEVIĆ, HUS
2. LEON BONNO PERAČIĆ, PREDATOR
3. MARTIN FIKET, BTI
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
2002
233
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
89
0
ARDON ZEĆIRI (HUS-OS)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. ARDON ZEĆIRI, HUS
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
2004
141
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
254
0
MAHIR REŠIDOVIĆ (KFWSC)
257
VEJSIL HUSUKIĆ (KFWSC)
2006
141
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
257
3
VEJSIL HUSUKIĆ (KFWSC)
Medalists
1. VEJSIL HUSUKIĆ, KFWSC
2. IVAN MIŠETIĆ, HUS
3. MAHIR REŠIDOVIĆ, KFWSC
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
2005
242
2
LEON BONNO PERAČIĆ (KRŠAN)
87
1
MARKO PETRIČEVIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. LEON BONNO PERAČIĆ, PREDATOR
2. MARKO PETRIČEVIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
2007
100
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
85
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. FILIP PINTARIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
2008
199
3
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
59
0
KLAUDIA KOVÁCS (BER.)
Medalists
1. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
2. KLAUDIA KOVÁCS, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2015
192
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
253
0
MAHIR REŠIDOVIĆ (KFWSC)
2016
184
2
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
256
1
VEJSIL HUSUKIĆ (KFWSC)
2018
192
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
184
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. IVAN MIŠETIĆ, HUS
3. VEJSIL HUSUKIĆ, KFWSC
3. MAHIR REŠIDOVIĆ, KFWSC
KL - Stariji kadeti -69
2017
88
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
243
0
LEON BONNO PERAČIĆ (KRŠAN)
Medalists
1. FILIP IVEŠIĆ, HUS
2. LEON BONNO PERAČIĆ, PREDATOR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
2019
234
0
ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ (KBKDESP)
182
3
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP PINTARIĆ, HUS
2. ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -65
2024
131
3
KORINA KRALJIK (IMPACT)
196
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
134
JOSIPA ANĐELIĆ (IMPACT)
2026
131
3
KORINA KRALJIK (IMPACT)
134
0
JOSIPA ANĐELIĆ (IMPACT)
Medalists
1. KORINA KRALJIK, IMPACT
2. JOSIPA ANĐELIĆ, IMPACT
3. LARA MATOŠEVIĆ, HUS
3. ----
KL - Seniori -84
2028
235
3
LUKA KLARIĆ (2002BIH)
180
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
2029
252
0
ELVIS BOROVČEVIĆ (KFWSC)
179
3
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
2032
235
3
LUKA KLARIĆ (2002BIH)
179
0
ZVONIMIR ČOTRA (HUS-OS)
Medalists
1. LUKA KLARIĆ, 2002 - Odzak
2. ZVONIMIR ČOTRA, HUS
3. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ELVIS BOROVČEVIĆ, KFWSC
KL - Seniori +94
2030
231
0
ALEKSANDAR ĐUKIĆ (KBSP)
239
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
2031
255
0
SAMIR HRNJIČIĆ (KFWSC)
178
3
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
2033
239
3
SEAN ŠTURBEJ (KRŠAN)
178
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
Medalists
1. SEAN ŠTURBEJ, PREDATOR
2. DENIS IVOŠ, HUS
3. ALEKSANDAR ĐUKIĆ, KBS PANTER KOTOR VAROŠ
3. SAMIR HRNJIČIĆ, KFWSC