kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
6. Brod Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -32
1026
14
7
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
142
0
LEONE ZUBIĆ (BTI)
1027
170
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
148
0
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1029
14
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
170
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MERLIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. NENO KURTANJEK, ZMAJ
3. LEONE ZUBIĆ, BTI
PF - Mlađi kadeti -37
1028
167
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1
2
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
250
IVAN VUKOVIĆ (HUBER)
1030
149
1
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
107
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
81
MARIN RAJKOVAČIĆ (2002BIH)
1031
1
7
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
250
0
IVAN VUKOVIĆ (HUBER)
1032
107
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
81
0
MARIN RAJKOVAČIĆ (2002BIH)
1034
1
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
107
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. MARIN RAJKOVAČIĆ, 2002 - Odzak
3. IVAN VUKOVIĆ, HUBER TIM
PF - Mlađi kadeti -42
1033
168
6
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
145
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
247
PATRIK PAVIĆ (HUBER)
1035
36
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
156
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
203
LEONARDO ČVEK (BTI)
1036
168
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
247
0
PATRIK PAVIĆ (HUBER)
1037
36
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
203
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
1039
168
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
36
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. PATRIK PAVIĆ, HUBER TIM
PF - Stariji kadeti -47
1051
204
7
MARTIN MAJSEC (BTI)
146
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
1052
157
0
KARLO BRLEK (BTI)
98
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
1054
204
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
98
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. MARTIN MAJSEC, BTI
3. KARLO BRLEK, BTI
3. IVAN MEŠTROVIĆ, ZMAJ
LC - Stariji kadeti -42
2001
6
3
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
16
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
147
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
2003
6
3
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
147
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
2. IVAN MEŠTROVIĆ, ZMAJ
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. ----