kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Brod Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Dječaci -28
1002
163
0
MIHAEL MERKAŠ (KRAPINA)
113
6
JAN MIKULIĆ (TOM GYM)
1003
161
0
JAN TUŠEK (KRAPINA)
79
6
LUKA NESEK (BTI)
1005
113
5
JAN MIKULIĆ (TOM GYM)
79
4
LUKA NESEK (BTI)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
2. LUKA NESEK, BTI
3. MIHAEL MERKAŠ, KRAPINA
3. JAN TUŠEK, KRAPINA
PF - Dječaci -32
1004
11
3
MARKO GRGIC (2002BIH)
3
4
JAN MIKULIĆ (TOM GYM)
169
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
162
BRUNO ŠKADA (KRAPINA)
2
GABRIEL RUBIL (TOM GYM)
1006
3
1
JAN MIKULIĆ (TOM GYM)
169
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1007
162
1
BRUNO ŠKADA (KRAPINA)
2
5
GABRIEL RUBIL (TOM GYM)
1009
169
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2
0
GABRIEL RUBIL (TOM GYM)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. GABRIEL RUBIL, TOMISLAV GYM
3. JAN MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. BRUNO ŠKADA, KRAPINA
PF - Djevojčice -32
1018
4
0
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
159
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1019
171
2
LANA PURETA (KUTINA)
209
9
LORENA ZEBA (BTI)
1022
159
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
209
0
LORENA ZEBA (BTI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LORENA ZEBA, BTI
3. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. LANA PURETA, KUTINA
PF - Djevojčice +32
1020
160
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
115
1
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1021
95
9
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
208
3
ANA PRAVICA (BTI)
1024
160
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
95
2
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. TEA GLAVAŠ, MOSLAVAC
3. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. ANA PRAVICA, BTI
PF - Mlađi kadeti -28
1023
166
0
MIHAEL MERKAŠ (KRAPINA)
114
7
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
165
JAN TUŠEK (KRAPINA)
1025
114
6
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
165
0
JAN TUŠEK (KRAPINA)
Medalists
1. MERLIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
2. JAN TUŠEK, KRAPINA
3. MIHAEL MERKAŠ, KRAPINA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
1040
205
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
249
3
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
174
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
244
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
5
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1042
249
10
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
174
0
IVA BORBAŠ (HUS-OS)
1041
244
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
5
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
1044
249
4
ANA VUKOVIĆ (HUBER)
5
3
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, HUBER TIM
2. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. IVA BORBAŠ, HUS
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA