kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Brod Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BTI
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
GLADIJATOR
HUBER TIM
HUS
IMPACT
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBS PANTER KOTOR VAROŠ
KFWSC
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
PREDATOR
TOMISLAV GYM
VUKOVARSKI SOKOL
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Juniorke +70
LC - Seniorke +70
KL - Stariji kadeti -63
PF - Dječaci -25
1001
92
0
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
186
6
TEO SLADOVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. TEO SLADOVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. LEON ŽEGARAC, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +32
1008
45
6
BENEDEK HADRA (BER.)
93
5
MARKO LUKŠIĆ (KBK MOS)
1010
185
6
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
153
0
BENJAMIN GOJŠIĆ (NINJA)
1011
216
6
LEON NOVAK (BTI)
94
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
10
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1012
45
3
BENEDEK HADRA (BER.)
185
6
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
1013
216
0
LEON NOVAK (BTI)
10
2
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1015
185
5
PATRIK SLADOVIĆ (KBK TD)
10
2
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
Medalists
1. PATRIK SLADOVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. BENEDEK HADRA, BEREMEND SPORT KFT
3. LEON NOVAK, BTI
PF - Mlađi kadeti -47
1038
236
4
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
118
1
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
152
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1041A
236
2
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
152
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. LUKA ZGURIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MIHAEL PAVLIČIĆ, VUKOVARSKI SOKOL
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
1050
191
1
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
109
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Juniorke +70
2010
189
2
VALENTINA ČEŠKOVIĆ (KBK TD)
190
1
KLAUDIJA TADIĆ (KBK TD)
Medalists
1. VALENTINA ČEŠKOVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. KLAUDIJA TADIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Seniorke +70
2014
238
2
KAROLINA ADAMOVIĆ-PETROVIĆ (KBK TD)
237
1
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. KAROLINA ADAMOVIĆ-PETROVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2015
192
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
253
0
MAHIR REŠIDOVIĆ (KFWSC)
2016
184
2
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
256
1
VEJSIL HUSUKIĆ (KFWSC)
2018
192
0
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
184
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. IVAN MIŠETIĆ, HUS
3. VEJSIL HUSUKIĆ, KFWSC
3. MAHIR REŠIDOVIĆ, KFWSC