kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th "ISTRIAN KICKBOXING CHALLENGER 2019."
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys beginners -28
PF - Boys beginners +32
PF - Girls beginners +32
PF - Boys -32
PF - Y. cadets beginners (male) -42
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -47
KL - Juniors (male) -74
PF - Boys beginners -28
1001
37
6
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
43
0
IVANO BAJTELA (LAV)
Osvajači medalja
1. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
2. IVANO BAJTELA, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Boys beginners +32
1002
51
6
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
76
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
Osvajači medalja
1. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
2. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Girls beginners +32
1003
39
7
LÉNA DAVID (990222)
59
0
ROMANA TIA MAZIĆ (VRSAR)
Osvajači medalja
1. LÉNA DAVID, Fightingsport Hungary KTBSE Zalaegerszeg
2. ROMANA TIA MAZIĆ, VRSAR
3. ----
3. ----
PF - Boys -32
1004
52
2
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
53
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
Osvajači medalja
1. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -42
1006
55
5
SVEN RAJIĆ (VRSAR)
54
7
PETAR MATUKINA (VRSAR)
Osvajači medalja
1. PETAR MATUKINA, VRSAR
2. SVEN RAJIĆ, VRSAR
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1007
29
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
58
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1008
36
3
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
35
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. MARTIN TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1009
75
7
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
34
12
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) +47
1010
70
10
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
68
9
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
Osvajači medalja
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -37
1011
30
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
72
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -42
1012
31
14
IVAN UDOVIĆ (LAV)
73
4
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -69
1013
79
8
MORIS TRBULIN (LAV)
63
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
78
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
1015
79
6
MORIS TRBULIN (LAV)
78
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Older cadets (male) +69
1014
1
4
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
65
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
1016
71
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
44
0
NEA VUKOVIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -55
1017
69
4
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
82
14
INDI KOŠENINA (VRSAR)
Osvajači medalja
1. INDI KOŠENINA, VRSAR
2. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
1018
80
0
ALEX PAULIŠIĆ (VRSAR)
81
3
MORIS TRBULIN (LAV)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. ALEX PAULIŠIĆ, VRSAR
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
1019
14
3
ALJAŽ TEMLIN (RKK)
42
0
ZEUSZ NAGY (990222)
Osvajači medalja
1. ALJAŽ TEMLIN, Radgonski kickboxing
2. ZEUSZ NAGY, Fightingsport Hungary KTBSE Zalaegerszeg
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -74
1020
11
0
PASCAL MARIČ (RKK)
12
3
ALJAŽ URBANIČ (RKK)
Osvajači medalja
1. ALJAŽ URBANIČ, Radgonski kickboxing
2. PASCAL MARIČ, Radgonski kickboxing
3. ----
3. ----