kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
actionteamitalia
AGRAM
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
ASD AUXE
asd combat free style
ASD Scuola P.T. Kickboxing
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ATUS GRATKORN
Blitz and Destroy
BROD
BSC-Prosic
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
Bumerang DUSH 4
BUSHIDO
BUŠIDO
C.S.K.B.
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CONTACT KARATE BEVEREN
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DALMATINO
Dan Świdnik
Debreczeni Team
DINAMO AZERBAIJAN
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Esztergomi KBSE
EUROP CENTER ONE
EUROPE-GYM wako BELGIUM
FAVORIT BH
Frankopan Kraljevica
FUTURA
Galaja (adnan)
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
IKKEN BULGARIA
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KAMIWASA KICKBOXING TEAM asd
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK Borac Banja Luka
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBU Pischelsdorf
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
KCT Kraków
Kick-Box Jugend Team
Kickbox team Esbjerg
Kickboxing Como
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
Klub Taekwon-do Tradycyjnego
KRAPINA
KTB Krško
Kumgang Wien
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LUDUSMAGNUM
MAČE
MALINSKA
MARJAN 1975
MASARU TEAM BULGARIA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
Predator Profighting
PRETORIAN
PTUJ
Rohrbach
RUDAN
Ryoshi Puerto Rico
Sakas Team
SISAK
SONKAL MENGEŠ
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team Renegade
Team Tae-Kibo
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TITAN GYM
TKD Galaja
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
TOPTEN LIGHT REVOLUTION
TROJAN
Turkish Kickboxing Federation
UKS GLADIATOR
UKS Tom Bee Team
UNI RENT
Vallecamonica KB
VELEBIT
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WKC-Velden
Yaksha Combat Team Vogrsko
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
LC - Seniori -63
PF - Učenici -32
1.1090
493
2
BALINT NAGY (YOKO SE)
614
7
GEORG KREIDL (PROSIC)
39
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
915
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
1486
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1711
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
151
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
1280
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1141
DENIS PASHUTIN (DUSH 4)
1.1092
1697
7
LAKATOS RICHÁRD (KIRALY)
821
5
SARINO ZÖTTL (WKC)
613
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
998
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1813
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
1738
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1452
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1651
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
844
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1.1093
614
3
GEORG KREIDL (PROSIC)
39
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1.1094
915
6
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
1486
3
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1.1095
1711
3
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
151
0
BENJAMIN ZAVEC (HWARANG)
1.1096
1280
7
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1141
6
DENIS PASHUTIN (DUSH 4)
1.1097
1697
2
LAKATOS RICHÁRD (KIRALY)
613
7
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1.1098
998
5
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1813
3
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
1.1099
1738
0
LEVENTE RÁBEL (KIRALY)
1452
0
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1.1100
1651
0
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
844
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1.1101
614
9
GEORG KREIDL (PROSIC)
915
4
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
1.1102
1711
6
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1280
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1.1103
613
0
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
998
3
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1.1104
1452
1
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
1651
7
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
1.1105
614
3
GEORG KREIDL (PROSIC)
1711
5
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1.1106
998
1
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1651
0
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
1.1108
1711
0
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
998
4
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. VICZIÁN DÁNIEL, Debreczeni Team
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LUKA MILANOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. GEORG KREIDL, BSC-Prosic
PF - Učenici +32
1.1107
1445
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
1143
6
NIKITA PRINEV (DUSH 4)
1652
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
1.1109
495
4
ERIK LAZAR (YOKO SE)
1570
2
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
1588
LENART JAN (PTUJ)
1.1110
955
7
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
1500
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
923
MATEO RUSTJA (IVNCG)
370
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
1583
TILEN REPINA (PTUJ)
1.1111
900
0
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
1142
0
ANTON PAVLOV (DUSH 4)
615
GEORG KREIDL (PROSIC)
373
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
1578
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1.1112
488
0
PATRIK KISS (YOKO SE)
1502
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1485
JAN PROHASKA (KUTINA)
40
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
422
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
1.1113
1143
5
NIKITA PRINEV (DUSH 4)
1652
2
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
1.1114
495
3
ERIK LAZAR (YOKO SE)
1588
5
LENART JAN (PTUJ)
1.1115
955
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
923
0
MATEO RUSTJA (IVNCG)
1.1116
370
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
1583
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1.1117
1142
5
ANTON PAVLOV (DUSH 4)
615
2
GEORG KREIDL (PROSIC)
1.1118
373
3
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
1578
4
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1.1119
1502
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1485
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
1.1120
40
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
422
3
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
1.1121
1143
7
NIKITA PRINEV (DUSH 4)
1588
0
LENART JAN (PTUJ)
1.1122
955
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
1583
0
TILEN REPINA (PTUJ)
1.1123
1142
8
ANTON PAVLOV (DUSH 4)
1578
4
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1.1124
1502
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
40
0
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1.1125
1143
1
NIKITA PRINEV (DUSH 4)
955
0
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
1.1126
1142
6
ANTON PAVLOV (DUSH 4)
1502
4
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1.1128
1143
7
NIKITA PRINEV (DUSH 4)
1142
1
ANTON PAVLOV (DUSH 4)
Osvajači medalja
1. NIKITA PRINEV, Bumerang DUSH 4
2. ANTON PAVLOV, Bumerang DUSH 4
3. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team
3. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
PF - Ml. kadeti poč.-37
3.1007
712
1
NICO STARKL (ROHRBAC)
989
8
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
3.1009
340
13
ANTON MILCHEV (MASARU)
356
3
DORIAN HORVAT (ZG)
3.1010
1557
8
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
901
4
LEON ŽAJGAR (SUŠAK)
3.1011
983
0
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
1659
10
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1012
618
1
STEFAN KREIDL (PROSIC)
1789
10
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
3.1013
1627
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1397
11
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
3.1014
610
0
DENIS PETROV (MASARU)
454
0
JAN ESTATIEV (KBK)
3.1015
985
6
LONEÁN TAMÁS (DBRCZTM)
697
7
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
3.1016
989
10
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
340
6
ANTON MILCHEV (MASARU)
3.1017
1557
5
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
1659
10
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1018
1789
12
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1397
1
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
3.1019
610
8
DENIS PETROV (MASARU)
697
2
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
3.1020
989
11
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
1659
9
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1021
1789
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
610
1
DENIS PETROV (MASARU)
3.1023
989
14
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
1789
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. NAGY TIBOR, Debreczeni Team
2. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARKO HRGIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DENIS PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Mlađi kadeti -32
2.1010
68
2
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
532
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1750
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
2.1012
1110
1
LEON ŽAJGAR (SUŠAK)
1145
10
IVAN POLIAKOV (DUSH 4)
462
KEVIN GYÖNGYÖSI (TÖKÖL)
2.1013
44
3
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
372
0
NENO KURTANJEK (MACE)
959
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1782
DÁVID WOLF (KIRALY)
619
STEFAN KREIDL (PROSIC)
2.1014
56
5
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
357
3
DORIAN HORVAT (ZG)
966
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
1780
JOSHUA WOLF (KIRALY)
1523
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
2.1015
1365
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
406
3
BRUYNINCKX GILLES (BEVEREN)
990
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
1788
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
556
HARRISON DOYLE (WAKO GB)
2.1016
532
7
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1750
5
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
2.1017
1145
6
IVAN POLIAKOV (DUSH 4)
462
0
KEVIN GYÖNGYÖSI (TÖKÖL)
2.1018
44
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
959
4
MARK STUMPF (DBRCZTM)
2.1019
1782
10
DÁVID WOLF (KIRALY)
619
0
STEFAN KREIDL (PROSIC)
2.1020
56
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
966
1
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
2.1021
1780
11
JOSHUA WOLF (KIRALY)
1523
1
TONI SIČANICA (KLOŠTAR)
2.1022
406
3
BRUYNINCKX GILLES (BEVEREN)
990
0
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
2.1023
1788
4
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
556
0
HARRISON DOYLE (WAKO GB)
2.1024
532
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1145
1
IVAN POLIAKOV (DUSH 4)
2.1025
959
0
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1782
3
DÁVID WOLF (KIRALY)
2.1026
56
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1780
3
JOSHUA WOLF (KIRALY)
2.1027
406
2
BRUYNINCKX GILLES (BEVEREN)
1788
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
2.1028
532
0
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1782
10
DÁVID WOLF (KIRALY)
2.1029
1780
6
JOSHUA WOLF (KIRALY)
1788
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
2.1031
1782
0
DÁVID WOLF (KIRALY)
1780
3
JOSHUA WOLF (KIRALY)
Osvajači medalja
1. JOSHUA WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. RIO WILLIAMS, Team Bristol
PF - Mlađe kadetkinje -37
3.1130
446
2
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1040
12
ZALA ROZINA (PDKZ)
928
SARA RUSTJA (IVNCG)
1631
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
1217
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
620
VERONICA KREIDL (PROSIC)
554
ELLIE DOYLE (WAKO GB)
1625
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
1805
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1132
1193
0
DZENETA AVDIC (ASKOHUE)
1034
0
TIJA ŠILES (PDKZ)
1658
ELENA BROZINIĆ (TIGAR)
1622
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
981
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
820
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1229
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
1663
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
684
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
3.1133
1040
12
ZALA ROZINA (PDKZ)
928
4
SARA RUSTJA (IVNCG)
3.1134
1631
10
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
1217
0
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
3.1135
620
5
VERONICA KREIDL (PROSIC)
554
0
ELLIE DOYLE (WAKO GB)
3.1136
1625
0
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
1805
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1137
1034
0
TIJA ŠILES (PDKZ)
1658
0
ELENA BROZINIĆ (TIGAR)
3.1138
1622
0
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
981
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
3.1139
820
0
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1229
2
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
3.1140
1663
4
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
684
1
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
3.1141
1040
11
ZALA ROZINA (PDKZ)
1631
7
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
3.1142
620
2
VERONICA KREIDL (PROSIC)
1805
7
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1143
1034
9
TIJA ŠILES (PDKZ)
981
10
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
3.1144
1229
0
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
1663
8
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
3.1145
1040
9
ZALA ROZINA (PDKZ)
1805
2
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1146
981
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
1663
10
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
3.1148
1040
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
1663
6
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
Osvajači medalja
1. EKATERINA IVANOVA, IKKEN BULGARIA
2. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. PAP NIKOLA, Debreczeni Team
3. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
PF - Mlađe kadetkinje -42
3.1147
876
0
GESSICA FILIPPI (C.S.K.B)
1794
5
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
3.1149
1603
9
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
621
0
VERONICA KREIDL (PROSIC)
3.1150
1035
1
TIJA ŠILES (PDKZ)
1632
6
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
3.1151
1431
1
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
338
3
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
3.1152
685
0
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
1192
0
VANESSA DZANIC (ASKOHUE)
3.1153
1524
11
SARA RUSTJA (IVNCG)
1747
6
MATEA ZEBA (BTI)
3.1154
1041
8
ZALA ROZINA (PDKZ)
1542
6
JASMIN AIGNER (PROSIC)
3.1155
982
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
1530
0
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
3.1156
1794
1
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
1603
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3.1157
1632
3
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
338
6
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
3.1158
1192
5
VANESSA DZANIC (ASKOHUE)
1524
11
SARA RUSTJA (IVNCG)
3.1159
1041
4
ZALA ROZINA (PDKZ)
982
2
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
3.1160
1603
3
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
338
1
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
3.1161
1524
4
SARA RUSTJA (IVNCG)
1041
8
ZALA ROZINA (PDKZ)
3.1163
1603
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
1041
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
Osvajači medalja
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. KALINA SOFRONIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađe kadetkinje -47
3.1162
1278
9
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
1703
12
PETRA SEMSEI (KIRALY)
3.1164
624
0
JASMIN AIGNER (PROSIC)
891
0
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
3.1165
1803
4
ELA ZNAOR (MALINSK)
968
0
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
3.1166
1568
9
KALINA KOLEVA (IKKEN)
1604
10
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3.1167
1703
10
PETRA SEMSEI (KIRALY)
624
7
JASMIN AIGNER (PROSIC)
3.1168
1803
12
ELA ZNAOR (MALINSK)
1604
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3.1170
1703
0
PETRA SEMSEI (KIRALY)
1803
0
ELA ZNAOR (MALINSK)
Osvajači medalja
1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. PETRA SEMSEI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
3. JASMIN AIGNER, BSC-Prosic
PF - Stariji kadeti -57
4.1049
1775
8
ERIK ROMVARI (KIRALY)
30
3
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1036
DOMEN JERMAN (PDKZ)
4.1051
958
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1623
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
657
AMBOLDI GREGORIO (LOMBARD)
4.1052
1695
8
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
27
3
ANDREAS HLAD (TIGAR)
114
KRYSTIAN ŻUK (DAN)
4.1053
1232
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
529
4
KAM DOYLE (WAKO GB)
1186
E-MANUEL BRANDL (ASKOHUE)
4.1054
1728
0
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
744
0
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
312
OSKAR ZAWIŚLAK (KTT)
4.1055
943
7
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
772
6
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
1315
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
4.1056
463
16
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
751
5
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
168
MATEUSZ BUDA (DAN)
1370
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
622
VLADIMIR JOVANOVIC (PROSIC)
4.1057
1775
22
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1036
23
DOMEN JERMAN (PDKZ)
4.1058
958
10
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
657
7
AMBOLDI GREGORIO (LOMBARD)
4.1059
1695
15
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
114
16
KRYSTIAN ŻUK (DAN)
4.1060
1232
0
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1186
0
E-MANUEL BRANDL (ASKOHUE)
4.1061
1728
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
312
3
OSKAR ZAWIŚLAK (KTT)
4.1062
943
11
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
1315
5
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
4.1063
463
8
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
168
2
MATEUSZ BUDA (DAN)
4.1064
1370
0
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
622
0
VLADIMIR JOVANOVIC (PROSIC)
4.1065
1036
10
DOMEN JERMAN (PDKZ)
958
16
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
4.1066
114
7
KRYSTIAN ŻUK (DAN)
1232
9
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
4.1067
1728
6
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
943
5
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
4.1068
463
11
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
622
1
VLADIMIR JOVANOVIC (PROSIC)
4.1069
958
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1232
0
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
4.1070
1728
5
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
463
7
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
4.1072
958
11
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
463
10
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
Osvajači medalja
1. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
2. LAJOS FÉSŰ, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -63
4.1071
815
7
RAPHAEL WASSERTHEURER (WKC)
115
14
KRYSTIAN ŻUK (DAN)
4.1071A
1609
3
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
1831
6
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4.1073
746
0
DANIEL BRLOŽAN (TIGAR)
1458
10
MARKO DŽIN (PLANET)
1305
DAVIDE BELLICOSO (ANDREA)
4.1074
623
0
VLADIMIR JOVANOVIC (PROSIC)
944
8
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
1374
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
4.1075
1395
4
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
773
9
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
1311
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
4.1076
115
9
KRYSTIAN ŻUK (DAN)
1831
10
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4.1077
1458
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1305
8
DAVIDE BELLICOSO (ANDREA)
4.1078
944
9
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
1374
4
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
4.1079
773
6
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
1311
3
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
4.1080
1831
10
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1305
6
DAVIDE BELLICOSO (ANDREA)
4.1081
944
6
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
773
16
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
4.1083
1831
10
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
773
9
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
Osvajači medalja
1. GREGORIO AMBOLDI, KBA a.s.d.
2. THOMAS HUNTER, Team Renegade
3. DAVIDE BELLICOSO, KBA a.s.d.
3. HRABOVSZKI DONÁT, Debreczeni Team
PF - Starije kadetkinje -46
2.1182
1211
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1693
0
MAGDALENA MIHELČIĆ (FUTURA)
616
NATASA JUBECIC (PROSIC)
1188
TANIA KAIMEL (ASKOHUE)
862
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2.1184
1211
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
616
5
NATASA JUBECIC (PROSIC)
2.1185
1188
3
TANIA KAIMEL (ASKOHUE)
862
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2.1187
616
12
NATASA JUBECIC (PROSIC)
1188
2
TANIA KAIMEL (ASKOHUE)
Osvajači medalja
1. NATASA JUBECIC, BSC-Prosic
2. TANIA KAIMEL, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. SARA PEŠUT, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -50
2.1186
813
3
ANESA TRJE (WKC)
439
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
1363
BRIGITA BEDI (DRAGA)
2.1188
1413
11
GAIA VISENTIN (AUXE)
1739
1
KARIN KARIKO (PLANET)
1732
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
2.1189
617
5
NATASA JUBECIC (PROSIC)
1102
7
LORENA POŽEGA (TGRSL)
108
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
930
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
1804
ELA ZNAOR (MALINSK)
2.1190
813
3
ANESA TRJE (WKC)
1363
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
2.1191
1413
3
GAIA VISENTIN (AUXE)
1732
0
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
2.1192
1102
18
LORENA POŽEGA (TGRSL)
108
20
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
2.1193
930
9
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
1804
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
2.1194
813
1
ANESA TRJE (WKC)
1413
5
GAIA VISENTIN (AUXE)
2.1195
108
4
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
930
14
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
2.1197
1413
15
GAIA VISENTIN (AUXE)
930
17
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
Osvajači medalja
1. BEATRICE ZUCCHELLI, Vallecamonica KB
2. GAIA VISENTIN, ASD AUXE
3. ZUZANNA WESOŁOWSKA, Dan Świdnik
3. ANESA TRJE, WKC-Velden
LC - Seniori -63
8.1014
1063
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
1417
0
CAVALIERE LUCA (PREDATO)
587
JULIUS KÖSSLER (TAEKIBO)
711
MARIO HADER (ROHRBAC)
879
JONATAN LEVA (C.S.K.B)
8.1015
285
0
SAFI DIBRAJEL (TEAM GR)
1808
0
MARKO ŠARKO (KBK)
1327
FEDERICO ARDOLI (SPTKICK)
1077
MILOS ARSIC (PROSIC)
877
IVAN LEVA (C.S.K.B)
8.1016
1063
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
587
0
JULIUS KÖSSLER (TAEKIBO)
8.1017
711
0
MARIO HADER (ROHRBAC)
879
3
JONATAN LEVA (C.S.K.B)
8.1018
1808
0
MARKO ŠARKO (KBK)
1327
0
FEDERICO ARDOLI (SPTKICK)
8.1019
1077
0
MILOS ARSIC (PROSIC)
877
0
IVAN LEVA (C.S.K.B)
8.1020
1063
2
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
879
1
JONATAN LEVA (C.S.K.B)
8.1021
1808
2
MARKO ŠARKO (KBK)
877
1
IVAN LEVA (C.S.K.B)
8.1023
1063
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
1808
3
MARKO ŠARKO (KBK)
Osvajači medalja
1. MARKO ŠARKO, LEGEND
2. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
3. IVAN LEVA, C.S.K.B.
3. JONATAN LEVA, C.S.K.B.