kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
actionteamitalia
AGRAM
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
ASD AUXE
asd combat free style
ASD Scuola P.T. Kickboxing
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ATUS GRATKORN
Blitz and Destroy
BROD
BSC-Prosic
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
Bumerang DUSH 4
BUSHIDO
BUŠIDO
C.S.K.B.
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CONTACT KARATE BEVEREN
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DALMATINO
Dan Świdnik
Debreczeni Team
DINAMO AZERBAIJAN
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Esztergomi KBSE
EUROP CENTER ONE
EUROPE-GYM wako BELGIUM
FAVORIT BH
Frankopan Kraljevica
FUTURA
Galaja (adnan)
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
IKKEN BULGARIA
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KAMIWASA KICKBOXING TEAM asd
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK Borac Banja Luka
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBU Pischelsdorf
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
KCT Kraków
Kick-Box Jugend Team
Kickbox team Esbjerg
Kickboxing Como
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
Klub Taekwon-do Tradycyjnego
KRAPINA
KTB Krško
Kumgang Wien
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LUDUSMAGNUM
MAČE
MALINSKA
MARJAN 1975
MASARU TEAM BULGARIA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
Predator Profighting
PRETORIAN
PTUJ
Rohrbach
RUDAN
Ryoshi Puerto Rico
Sakas Team
SISAK
SONKAL MENGEŠ
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team Renegade
Team Tae-Kibo
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TITAN GYM
TKD Galaja
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
TOPTEN LIGHT REVOLUTION
TROJAN
Turkish Kickboxing Federation
UKS GLADIATOR
UKS Tom Bee Team
UNI RENT
Vallecamonica KB
VELEBIT
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WKC-Velden
Yaksha Combat Team Vogrsko
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici početnici-28
PF - Učenici početnici+32
PF - Ml. kadeti poč.-28
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Učenici početnici-28
1.1006
758
0
JAN KATALINIĆ (TIGAR)
1548
5
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
1375
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
1.1008
1410
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
335
7
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
977
PAP BOTOND (DBRCZTM)
1.1009
1408
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
418
6
NIKOLAI PETROV (MASARU)
346
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1820
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
964
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1.1010
1548
0
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
1375
0
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
1.1011
335
0
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
977
2
PAP BOTOND (DBRCZTM)
1.1012
418
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
346
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
1.1013
1820
4
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
964
2
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1.1014
1548
6
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
977
0
PAP BOTOND (DBRCZTM)
1.1015
418
6
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1820
0
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
1.1017
1548
3
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
418
1
NIKOLAI PETROV (MASARU)
Osvajači medalja
1. VIKTOR GROZDANOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PAP BOTOND, Debreczeni Team
3. HAYDEN CHALLENGER, Team Bristol
PF - Učenici početnici+32
1.1032
1499
5
ENIO DUKIC (PRETORI)
719
2
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1.1034
427
1
LUKA REPULEC (TIGAR)
1484
4
JAN PROHASKA (KUTINA)
1.1035
1626
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1556
6
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
1.1036
494
5
ERIK LAZAR (YOKO SE)
301
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
1.1037
1501
8
LUKA SMOLIC (PRETORI)
337
6
MARTIN GOSPODINOV (MASARU)
1.1038
487
5
PATRIK KISS (YOKO SE)
1733
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
1.1039
1654
5
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
899
4
STJEPAN ANDRIĆ (SUŠAK)
1.1040
1422
5
DINO IVAS (HBD)
1446
7
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
1.1041
1499
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
1484
1
JAN PROHASKA (KUTINA)
1.1042
1556
10
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
494
9
ERIK LAZAR (YOKO SE)
1.1043
1501
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
487
0
PATRIK KISS (YOKO SE)
1.1044
1654
5
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
1446
4
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
1.1045
1499
8
ENIO DUKIC (PRETORI)
1556
4
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
1.1046
1501
7
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1654
2
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
1.1048
1499
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
1501
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
3. DANIEL L. GEORGIEV, IKKEN BULGARIA
3. EDI VUČKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Ml. kadeti poč.-28
3.1001
1409
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
1440
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
3.1002
1786
7
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1546
4
NIKOLA TODOROV (MASARU)
3.1003
1411
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1754
5
NOA POČEKAL (BTI)
3.1004
1690
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
31
0
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
3.1005
1440
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
1786
9
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
3.1006
1754
0
NOA POČEKAL (BTI)
31
0
ANTONYO STAVLJENIĆ (TIGAR)
3.1008
1786
3
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1754
0
NOA POČEKAL (BTI)
Osvajači medalja
1. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. NOA POČEKAL, BTI
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. ANTONYO STAVLJENIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Ml. kadeti poč.-37
3.1007
712
1
NICO STARKL (ROHRBAC)
989
8
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
3.1009
340
13
ANTON MILCHEV (MASARU)
356
3
DORIAN HORVAT (ZG)
3.1010
1557
8
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
901
4
LEON ŽAJGAR (SUŠAK)
3.1011
983
0
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
1659
10
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1012
618
1
STEFAN KREIDL (PROSIC)
1789
10
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
3.1013
1627
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1397
11
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
3.1014
610
0
DENIS PETROV (MASARU)
454
0
JAN ESTATIEV (KBK)
3.1015
985
6
LONEÁN TAMÁS (DBRCZTM)
697
7
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
3.1016
989
10
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
340
6
ANTON MILCHEV (MASARU)
3.1017
1557
5
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
1659
10
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1018
1789
12
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1397
1
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
3.1019
610
8
DENIS PETROV (MASARU)
697
2
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
3.1020
989
11
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
1659
9
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1021
1789
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
610
1
DENIS PETROV (MASARU)
3.1023
989
14
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
1789
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. NAGY TIBOR, Debreczeni Team
2. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARKO HRGIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DENIS PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Stariji kadeti -47
4.1011
936
0
ALFIE PORTSMOUTH (ENGLAND)
837
0
GABRIJEL DRAŽIĆ (SUŠAK)
1790
GERGELY BENCE (KIRALY)
1634
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1443
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1561
LACHEZAR HADZHIGENOV (IKKEN)
946
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1745
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
686
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1013
1564
0
VENCISLAV BORISOV (IKKEN)
838
0
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
1755
NAGY ZALAN (KIRALY)
62
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1263
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
152
SVEN HOJS (HWARANG)
909
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1720
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
239
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
4.1014
936
2
ALFIE PORTSMOUTH (ENGLAND)
1790
10
GERGELY BENCE (KIRALY)
4.1015
1634
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1443
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
4.1016
1561
4
LACHEZAR HADZHIGENOV (IKKEN)
946
7
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
4.1017
1745
2
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
686
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1018
1564
0
VENCISLAV BORISOV (IKKEN)
1755
0
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1019
62
8
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1263
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
4.1020
152
3
SVEN HOJS (HWARANG)
909
5
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
4.1021
1720
12
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
239
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
4.1022
1790
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
1443
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
4.1023
946
4
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
686
5
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1024
1755
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
62
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
4.1025
909
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1720
5
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
4.1026
1790
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
686
7
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1027
1755
1
NAGY ZALAN (KIRALY)
1720
7
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
4.1029
686
3
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1720
7
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SOLDI RICCARDO, Team Lombardia
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGELY BENCE, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -52
4.1028
1726
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
843
7
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
687
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1030
947
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
29
0
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1203
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
4.1031
1774
9
ERIK ROMVARI (KIRALY)
63
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1597
DEJAN DUH (PTUJ)
1112
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
1757
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1032
1212
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
528
10
KAM DOYLE (WAKO GB)
1054
ANDREA GUADALAXARA (C.S.K.B)
4.1033
957
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1565
0
VENCISLAV BORISOV (IKKEN)
167
MATEUSZ BUDA (DAN)
4.1034
1231
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
743
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
1635
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1264
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
839
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
4.1035
1726
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
687
7
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1036
947
10
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1203
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
4.1037
1774
0
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1597
0
DEJAN DUH (PTUJ)
4.1038
1112
4
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
1757
12
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1039
528
7
KAM DOYLE (WAKO GB)
1054
4
ANDREA GUADALAXARA (C.S.K.B)
4.1040
957
14
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
167
5
MATEUSZ BUDA (DAN)
4.1041
1231
8
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1635
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
4.1042
1264
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
839
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
4.1043
1726
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
947
2
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
4.1044
1774
5
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1757
10
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1045
528
7
KAM DOYLE (WAKO GB)
957
11
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
4.1046
1231
11
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1264
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
4.1047
1726
0
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1757
0
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1048
957
9
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1231
5
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
4.1050
1726
10
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
957
9
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
PF - Juniori -74
5.1034
1267
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
1463
0
MIHAEL BEBER (JASTREB)
1766
ROHONCZI JENO (KIRALY)
906
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
1602
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
78
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1551
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
995
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
607
MATEUSZ PIWOWARCZYK (KRAKOW)
5.1036
1267
1
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
1766
7
ROHONCZI JENO (KIRALY)
5.1037
906
9
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
1602
2
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
5.1038
78
3
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1551
6
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
5.1039
995
11
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
607
1
MATEUSZ PIWOWARCZYK (KRAKOW)
5.1040
1766
6
ROHONCZI JENO (KIRALY)
906
4
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5.1041
1551
7
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
995
5
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
5.1043
1766
5
ROHONCZI JENO (KIRALY)
1551
4
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
Osvajači medalja
1. ROHONCZI JENO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BORISLAV HADJIGENOV, IKKEN BULGARIA
3. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
3. LAURINCZ ZOLTÁN, Debreczeni Team
PF - Juniori -79
5.1042
1268
6
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
154
7
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5.1044
546
8
JARROD NELSON (WAKO GB)
907
9
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5.1045
1209
2
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
1552
4
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
659
GUFFANTI DAVIDE (LOMBARD)
5.1046
154
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
907
3
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5.1047
1552
0
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
659
0
GUFFANTI DAVIDE (LOMBARD)
5.1050
154
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1552
0
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BORISLAV HADJIGENOV, IKKEN BULGARIA
3. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
3. GUFFANTI DAVIDE, Team Lombardia
PF - Seniori -69
5.1068
1
0
ADAM KOVACS (SADA)
590
0
LUKAS FUCHS (TAEKIBO)
1265
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1536
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
127
IGNACIO RODRIGUEZ (CHILE)
517
MATTEO SAITTA (ITALIA)
123
IVAN NORAMBUENA (CHILE)
1344
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
584
ALEKSANDAR MILJKOVIC (TAEKIBO)
5.1070
590
0
LUKAS FUCHS (TAEKIBO)
1265
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5.1071
1536
10
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
127
0
IGNACIO RODRIGUEZ (CHILE)
5.1072
517
10
MATTEO SAITTA (ITALIA)
123
6
IVAN NORAMBUENA (CHILE)
5.1073
1344
0
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
584
0
ALEKSANDAR MILJKOVIC (TAEKIBO)
5.1074
1265
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1536
11
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
5.1075
517
0
MATTEO SAITTA (ITALIA)
1344
0
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
5.1077
1536
12
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
517
2
MATTEO SAITTA (ITALIA)
Osvajači medalja
1. DAVIDE COLLA, Team Bestfighter
2. MATTEO SAITTA, asd combat free style
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. DE VITA SIMONE, Team Lombardia
PF - Seniori -74
5.1076
591
0
LUKAS FUCHS (TAEKIBO)
124
0
IVAN NORAMBUENA (CHILE)
1767
ROHONCZI JENO (KIRALY)
1553
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
518
DARIO PERISSINOTTO (ITALIA)
5.1078
1266
8
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
120
7
JONATHAN RUBILAR (CHILE)
1421
TONI KURSAR (HBD)
1160
JAN SEBA (CZECHKF)
520
MATTEO SAITTA (ITALIA)
5.1079
124
3
IVAN NORAMBUENA (CHILE)
1767
10
ROHONCZI JENO (KIRALY)
5.1080
1553
2
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
518
8
DARIO PERISSINOTTO (ITALIA)
5.1081
1266
6
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1421
4
TONI KURSAR (HBD)
5.1082
1160
10
JAN SEBA (CZECHKF)
520
2
MATTEO SAITTA (ITALIA)
5.1083
1767
8
ROHONCZI JENO (KIRALY)
518
7
DARIO PERISSINOTTO (ITALIA)
5.1084
1266
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1160
0
JAN SEBA (CZECHKF)
5.1086
1767
4
ROHONCZI JENO (KIRALY)
1160
6
JAN SEBA (CZECHKF)
Osvajači medalja
1. JAN SEBA, Czech Kickboxing Federation
2. ROHONCZI JENO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. DARIO PERISSINOTTO, asd combat free style
PF - Seniori -79
5.1085
1161
0
JAN SEBA (CZECHKF)
519
0
DARIO PERISSINOTTO (ITALIA)
5.1087
1269
4
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
122
7
JONATHAN RUBILAR (CHILE)
5.1088
401
2
NOEL DAEMS (BEVEREN)
1595
8
MARCO NORDIO (BESTFGT)
1182
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
5.1089
1161
6
JAN SEBA (CZECHKF)
122
0
JONATHAN RUBILAR (CHILE)
5.1090
1595
14
MARCO NORDIO (BESTFGT)
1182
4
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
5.1093
1161
3
JAN SEBA (CZECHKF)
1595
4
MARCO NORDIO (BESTFGT)
Osvajači medalja
1. MARCO NORDIO, Team Bestfighter
2. JAN SEBA, Czech Kickboxing Federation
3. ANDREAS HOFER, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. JONATHAN RUBILAR, Blitz and Destroy
PF - Seniori -84
5.1091
1032
10
TOMAŽ GROBOLJŠEK (PDKZ)
402
5
NOEL DAEMS (BEVEREN)
5.1092
1270
1
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
379
12
YOURI VAN HOVE (EUROPE1)
5.1094
1032
5
TOMAŽ GROBOLJŠEK (PDKZ)
379
11
YOURI VAN HOVE (EUROPE1)
Osvajači medalja
1. YOURI VAN HOVE, EUROPE-GYM wako BELGIUM
2. TOMAŽ GROBOLJŠEK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NOEL DAEMS, CONTACT KARATE BEVEREN