kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
actionteamitalia
AGRAM
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
ASD AUXE
asd combat free style
ASD Scuola P.T. Kickboxing
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ATUS GRATKORN
Blitz and Destroy
BROD
BSC-Prosic
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
Bumerang DUSH 4
BUSHIDO
BUŠIDO
C.S.K.B.
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CONTACT KARATE BEVEREN
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DALMATINO
Dan Świdnik
Debreczeni Team
DINAMO AZERBAIJAN
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Esztergomi KBSE
EUROP CENTER ONE
EUROPE-GYM wako BELGIUM
FAVORIT BH
Frankopan Kraljevica
FUTURA
Galaja (adnan)
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
IKKEN BULGARIA
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KAMIWASA KICKBOXING TEAM asd
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK Borac Banja Luka
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBU Pischelsdorf
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
KCT Kraków
Kick-Box Jugend Team
Kickbox team Esbjerg
Kickboxing Como
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
Klub Taekwon-do Tradycyjnego
KRAPINA
KTB Krško
Kumgang Wien
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LUDUSMAGNUM
MAČE
MALINSKA
MARJAN 1975
MASARU TEAM BULGARIA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
Predator Profighting
PRETORIAN
PTUJ
Rohrbach
RUDAN
Ryoshi Puerto Rico
Sakas Team
SISAK
SONKAL MENGEŠ
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team Renegade
Team Tae-Kibo
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TITAN GYM
TKD Galaja
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
TOPTEN LIGHT REVOLUTION
TROJAN
Turkish Kickboxing Federation
UKS GLADIATOR
UKS Tom Bee Team
UNI RENT
Vallecamonica KB
VELEBIT
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WKC-Velden
Yaksha Combat Team Vogrsko
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Boys begginers -22
PF - Boys begginers -28
PF - Boys begginers -32
PF - Boys begginers +32
PF - Girls begginers -22
PF - Girls begginers -28
PF - Girls begginers -32
PF - Girls begginers +32
PF - Boys -22
PF - Boys -25
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -19
PF - Girls +32
PF -Y. cadets beginners (male)-28
PF -Y. cadets beginners (male)-37
PF -Y. cadets beginners (male)-47
PF -Y. cadets beginners (female)-28
PF -Y. cadets beginners (female)-37
PF -Y. cadets beginners (female)-47
PF -Y. cadets beginners (female)+47
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Juniors (male) -74
PF - Juniors (male) -79
PF - Juniors (female) -60
PF - Juniors (female) -65
PF - Seniors (female) -50
PF - Grand ch. - cadets (female)
PF - Y. cadets male team
PF - Cadets male team
PF - Juniors male
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (female) -42
LC - Juniors (male) +94
LC - Seniors (male) +94
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) +69
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) +94
PF - Younger cadets (female) -37
3.1130
446
2
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1040
12
ZALA ROZINA (PDKZ)
928
SARA RUSTJA (IVNCG)
1631
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
1217
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
620
VERONICA KREIDL (PROSIC)
554
ELLIE DOYLE (WAKO GB)
1625
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
1805
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1132
1193
0
DZENETA AVDIC (ASKOHUE)
1034
0
TIJA ŠILES (PDKZ)
1658
ELENA BROZINIĆ (TIGAR)
1622
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
981
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
820
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1229
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
1663
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
684
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
3.1133
1040
12
ZALA ROZINA (PDKZ)
928
4
SARA RUSTJA (IVNCG)
3.1134
1631
10
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
1217
0
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
3.1135
620
5
VERONICA KREIDL (PROSIC)
554
0
ELLIE DOYLE (WAKO GB)
3.1136
1625
0
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
1805
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1137
1034
0
TIJA ŠILES (PDKZ)
1658
0
ELENA BROZINIĆ (TIGAR)
3.1138
1622
0
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
981
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
3.1139
820
0
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1229
2
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
3.1140
1663
4
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
684
1
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
3.1141
1040
11
ZALA ROZINA (PDKZ)
1631
7
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
3.1142
620
2
VERONICA KREIDL (PROSIC)
1805
7
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1143
1034
9
TIJA ŠILES (PDKZ)
981
10
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
3.1144
1229
0
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
1663
8
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
3.1145
1040
9
ZALA ROZINA (PDKZ)
1805
2
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
3.1146
981
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
1663
10
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
3.1148
1040
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
1663
6
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
Medalists
1. EKATERINA IVANOVA, IKKEN BULGARIA
2. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. PAP NIKOLA, Debreczeni Team
3. JULIJA JURIĆ, MALINSKA