kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
actionteamitalia
AGRAM
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
ASD AUXE
asd combat free style
ASD Scuola P.T. Kickboxing
ASKO KICKBOXEN HUETTER
ATUS GRATKORN
Blitz and Destroy
BROD
BSC-Prosic
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
Bumerang DUSH 4
BUSHIDO
BUŠIDO
C.S.K.B.
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CONTACT KARATE BEVEREN
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Czech Kickboxing Federation
DALMACIJA
DALMATINO
Dan Świdnik
Debreczeni Team
DINAMO AZERBAIJAN
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Esztergomi KBSE
EUROP CENTER ONE
EUROPE-GYM wako BELGIUM
FAVORIT BH
Frankopan Kraljevica
FUTURA
Galaja (adnan)
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
IKKEN BULGARIA
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KAMIWASA KICKBOXING TEAM asd
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK Borac Banja Luka
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBU Pischelsdorf
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
KCT Kraków
Kick-Box Jugend Team
Kickbox team Esbjerg
Kickboxing Como
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLOŠTAR IVANIĆ
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
Klub Taekwon-do Tradycyjnego
KRAPINA
KTB Krško
Kumgang Wien
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LUDUSMAGNUM
MAČE
MALINSKA
MARJAN 1975
MASARU TEAM BULGARIA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OG GYM
OTOK
OYAMA Rzeszów
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PREDATOR
Predator Profighting
PRETORIAN
PTUJ
Rohrbach
RUDAN
Ryoshi Puerto Rico
Sakas Team
SISAK
SONKAL MENGEŠ
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team Renegade
Team Tae-Kibo
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TITAN GYM
TKD Galaja
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
TOPTEN LIGHT REVOLUTION
TROJAN
Turkish Kickboxing Federation
UKS GLADIATOR
UKS Tom Bee Team
UNI RENT
Vallecamonica KB
VELEBIT
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WKC-Velden
Yaksha Combat Team Vogrsko
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zoraj gym
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniori +94
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
LK - Juniori -60
LK - Juniori -75
LK - Juniori +91
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
KL - Juniori -63
1044
1633
2
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
474
1
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
261
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1046
564
1
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
413
2
ASAD AMEER (SAKAS)
1130
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
1047
1261
0
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
675
3
FILIPPI MARCO (LOMBARD)
1159
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
1175
AGO ARTUKOVIC (CBS)
465
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1048
1633
2
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
261
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1049
413
3
ASAD AMEER (SAKAS)
1130
0
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
1050
675
3
FILIPPI MARCO (LOMBARD)
1159
0
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
1051
1175
2
AGO ARTUKOVIC (CBS)
465
1
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1052
1633
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
413
3
ASAD AMEER (SAKAS)
1053
675
0
FILIPPI MARCO (LOMBARD)
1175
0
AGO ARTUKOVIC (CBS)
1055
413
0
ASAD AMEER (SAKAS)
675
3
FILIPPI MARCO (LOMBARD)
Osvajači medalja
1. FILIPPI MARCO, Team Lombardia
2. ASAD AMEER, Sakas Team
3. AGO ARTUKOVIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
KL - Juniori -74
1059
1716
1
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
1385
2
KLEMEN SKERBIŠ (SEVNICA)
1389
FRAN PAPIĆ (CRO)
1061
1719
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1295
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
1384
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
1062
1385
0
KLEMEN SKERBIŠ (SEVNICA)
1389
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
1063
1295
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
1384
3
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
1066
1385
2
KLEMEN SKERBIŠ (SEVNICA)
1384
1
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. KLEMEN SKERBIŠ, KBV SEVNICA
2. ROBERT PAVČNIK, KBV SEVNICA
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
KL - Juniori +94
2070
467
2
DÁNIEL VEJMOLA (TÖKÖL)
1506
1
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
1294
DOMINIK IVIČ (KING)
2071
1645
0
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ (ZG)
173
0
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
92
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
2072
467
3
DÁNIEL VEJMOLA (TÖKÖL)
1294
0
DOMINIK IVIČ (KING)
2073
173
0
JOSIP BOIĆ (TGRBROD)
92
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
2074
467
0
DÁNIEL VEJMOLA (TÖKÖL)
92
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DÁNIEL VEJMOLA, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. JOSIP BOIĆ, TIGAR BROD
3. DOMINIK IVIČ, KING
KL - Seniori -84
2033
1199
3
ALESSIO DE TOMMASO (ASD KBC)
1387
0
DANIJEL LENOŠEK (SEVNICA)
2035
1362
0
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
1426
0
PATRICK GRABNER (PATRICK)
2038
1199
3
ALESSIO DE TOMMASO (ASD KBC)
1362
0
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. ALESSIO DE TOMMASO, Kickboxing Como
2. PAULO ŠIMONOVIĆ, KING
3. DANIJEL LENOŠEK, KBV SEVNICA
3. PATRICK GRABNER, KBU Pischelsdorf
KL - Seniori -94
2041
1195
3
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (ILID-SA)
1361
0
DANIJEL BEAKOVIĆ (KING)
1575
DENIS KANTAREVIĆ (CRO)
922
IVAN VUKMIROVIĆ (KBK SK)
970
DANILO ZACCONE (ACTIONT)
2043
1195
3
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (ILID-SA)
1575
0
DENIS KANTAREVIĆ (CRO)
2044
922
1
IVAN VUKMIROVIĆ (KBK SK)
970
2
DANILO ZACCONE (ACTIONT)
2046
1195
1
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (ILID-SA)
970
2
DANILO ZACCONE (ACTIONT)
Osvajači medalja
1. DANILO ZACCONE, actionteamitalia
2. IBRAHIM ODOBAŠIĆ, Ilidža Sarajevo
3. IVAN VUKMIROVIĆ, SISAK
3. DENIS KANTAREVIĆ, CROATIA
LK - Juniori -60
RING 1004
1260
3
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
581
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
RING 1005
568
3
FILIP DUMIĆ (TITAN)
1402
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
RING 1006
1121
1
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
342
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
1347
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
RING 1031
1260
2
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
568
1
FILIP DUMIĆ (TITAN)
RING 1032
342
0
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
1347
0
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
RING 1056
1260
0
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
342
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. PATRYK KOSTUREK, OYAMA Rzeszów
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN
3. FILIP DUMIĆ, TITAN GYM
LK - Juniori -75
RING 1009
741
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
388
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
RING 1010
1296
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
524
0
JOSIP BILIĆ (AGRAM)
RING 1011
1235
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
1519
3
JURE SMOLE (YAKSHA)
RING 1012
392
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
181
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
RING 1035
741
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
1296
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
RING 1036
1519
3
JURE SMOLE (YAKSHA)
392
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
RING 1058
1296
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
1519
3
JURE SMOLE (YAKSHA)
Osvajači medalja
1. JURE SMOLE, Yaksha Combat Team Vogrsko
2. VITO GLAVIČIĆ, KING
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. LOVRO ŠARIĆ, SPARTAN GYM
LK - Juniori +91
RING 1026
729
1
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
738
2
MATIJA VODANOVIĆ (SPARTAN)
1297
DOMINIK IVIČ (KING)
RING 1053
738
2
MATIJA VODANOVIĆ (SPARTAN)
1297
1
DOMINIK IVIČ (KING)
Osvajači medalja
1. MATIJA VODANOVIĆ, SPARTAN GYM
2. DOMINIK IVIČ, KING
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
3. ----
LK - Seniori -75
RING 2012
1246
3
HRVOJE MESEK (ARMUS)
1629
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
RING 2013
805
0
RIZZI ANDREA (LUDUSIT)
1122
3
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
RING 2014
626
3
MARIO NANI (LIGHT R)
569
0
LUKA VUKAS (LEONGYM)
RING 2015
182
0
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
1335
0
BİLGİN EROL (TKBF)
RING 2033
1246
1
HRVOJE MESEK (ARMUS)
1122
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
RING 2034
626
0
MARIO NANI (LIGHT R)
182
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
RING 2053
1122
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
182
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
3. MARIO NANI, TOPTEN LIGHT REVOLUTION
3. HRVOJE MESEK, ARMUS
LK - Seniori -81
RING 2001
1076
0
MARKO ANĐELIĆ (SAMOBOR)
216
3
MARIO ILIJEVIĆ (OTOK)
577
MARIO KRAVARŠČAN (LEONGYM)
1432
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
1123
FILIP GRGURIĆ (KING)
RING 2002
1437
0
TIMI FRANGEŽ (LEGIJA)
273
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
1521
JAKUP ISEJNI (MKD)
1336
M.MITHAT YILMAZ (TKBF)
1472
JOSIP BALENTOVIĆ (ALFA ZG)
RING 2017
216
3
MARIO ILIJEVIĆ (OTOK)
577
0
MARIO KRAVARŠČAN (LEONGYM)
RING 2018
1432
2
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
1123
1
FILIP GRGURIĆ (KING)
RING 2019
273
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
1521
0
JAKUP ISEJNI (MKD)
RING 2020
1336
2
M.MITHAT YILMAZ (TKBF)
1472
1
JOSIP BALENTOVIĆ (ALFA ZG)
RING 2037
216
0
MARIO ILIJEVIĆ (OTOK)
1432
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
RING 2038
273
1
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
1336
2
M.MITHAT YILMAZ (TKBF)
RING 2055
1432
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
1336
3
M.MITHAT YILMAZ (TKBF)
Osvajači medalja
1. M.MITHAT YILMAZ, Turkish Kickboxing Federation
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. MARIO ILIJEVIĆ, OTOK
LK - Seniori -86
RING 2003
1124
0
MIROSLAV ODOLJEVIĆ (KING)
218
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
1286
STEFAN ZARIĆ (SONKAL)
RING 2004
1436
0
SAŠO KLINC (LEGIJA)
1272
0
MARKO NUJIĆ (ZG)
215
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
RING 2005
1513
0
DANIJEL SUBIĆ (GEPARD)
739
0
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
579
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
1435
BORUT CEHTL (LEGIJA)
1433
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
RING 2021
218
3
LEO PAVIČIĆ (CRO)
1286
0
STEFAN ZARIĆ (SONKAL)
RING 2022
1436
3
SAŠO KLINC (LEGIJA)
215
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
RING 2023
739
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
579
1
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
RING 2024
1435
0
BORUT CEHTL (LEGIJA)
1433
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
RING 2039
218
1
LEO PAVIČIĆ (CRO)
1436
2
SAŠO KLINC (LEGIJA)
RING 2040
739
0
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
1433
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
RING 2056
1436
1
SAŠO KLINC (LEGIJA)
1433
2
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
2. SAŠO KLINC, Legija Maribor
3. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
3. LEO PAVIČIĆ, CROATIA