kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 1.1
Area 2
Area 2.1
Area 3.1
Area 4.1
Area 5.1
Area 6.1
Area 7.1
Area 8.1
Area RING 1
Area RING 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -69
PF - Juniors (male) -74
PF - Juniors (male) -79
PF - Juniors (male) -84
PF - Juniors (male) -89
PF - Juniors (male) -94
PF - Seniors (male) -57
PF - Seniors (male) -63
PF - Seniors (male) -69
PF - Seniors (male) -74
PF - Seniors (male) -79
PF - Seniors (male) -84
PF - Seniors (male) -89
PF - Seniors (male) -94
PF - Seniors (male) +94
PF - Juniors male
PF - Seniors male team
PF - Juniors (male) -63
5.1006
1204
0
TEO ČENDAK (SUŠAK)
778
0
FLETCHER THOMAS (ENGLAND)
5.1008
912
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
457
0
ALBERTO CANIGLIA (AUXE)
5.1009
376
0
ROBIN BRUYNSEELS (EUROPE1)
658
0
AMBOLDI GREGORIO (LOMBARD)
5.1010
1760
0
NORBERT VARGA (KIRALY)
1038
0
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
5.1011
1517
0
LEBON KIANDRO (BEVEREN)
1756
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
5.1012
1776
0
MÁRIÓ KULCSÁR (KIRALY)
109
0
PAWEŁ ZDUN (DAN)
5.1013
1331
0
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
690
0
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1157
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
5.1014
778
0
FLETCHER THOMAS (ENGLAND)
457
0
ALBERTO CANIGLIA (AUXE)
5.1015
376
0
ROBIN BRUYNSEELS (EUROPE1)
1038
0
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
5.1016
1517
0
LEBON KIANDRO (BEVEREN)
109
0
PAWEŁ ZDUN (DAN)
5.1017
690
0
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1157
0
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
5.1018
778
0
FLETCHER THOMAS (ENGLAND)
1038
0
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
5.1019
1517
0
LEBON KIANDRO (BEVEREN)
690
0
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
5.1021
778
0
FLETCHER THOMAS (ENGLAND)
1517
0
LEBON KIANDRO (BEVEREN)
Medalists
1. FLETCHER THOMAS, Team Renegade
2. LEBON KIANDRO, CONTACT KARATE BEVEREN
3. MIHA DRNOVŠEK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. DEL GAUDIO LORENZO, Team Lombardia