kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.1
Borilište 2
Borilište 2.1
Borilište 3.1
Borilište 4.1
Borilište 5.1
Borilište 6.1
Borilište 7.1
Borilište 8.1
Borilište RING 1
Borilište RING 2
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
PF - Juniori -69
5.1020
1377
10
ANTONIO FURLONI (VCK ITA)
1465
9
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
5.1022
632
0
MICHELE CERRATO (ECO)
489
0
ATTILA CSONKA (YOKO SE)
5.1023
1055
9
MATTIA GUADALAXARA (C.S.K.B)
1332
11
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
5.1024
1601
11
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
703
4
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
5.1025
887
5
SIMONE CARRARA (C.S.K.B)
994
9
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
5.1026
1052
3
ROK VRTAČNIK (PDKZ)
377
6
ROBIN BRUYNSEELS (EUROPE1)
5.1027
1343
9
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
1761
4
NORBERT VARGA (KIRALY)
1464
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
5.1028
1377
3
ANTONIO FURLONI (VCK ITA)
489
10
ATTILA CSONKA (YOKO SE)
5.1029
1332
1
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
1601
5
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
5.1030
994
5
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
377
6
ROBIN BRUYNSEELS (EUROPE1)
5.1031
1343
9
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
1464
2
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
5.1032
489
4
ATTILA CSONKA (YOKO SE)
1601
7
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
5.1033
377
4
ROBIN BRUYNSEELS (EUROPE1)
1343
8
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
5.1035
1601
0
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
1343
0
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
Osvajači medalja
1. DE VITA SIMONE, Team Lombardia
2. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
3. ROBIN BRUYNSEELS, EUROPE-GYM wako BELGIUM
3. ATTILA CSONKA, Yoko Kick-box Team