kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 1.1
Area 2
Area 2.1
Area 3.1
Area 4.1
Area 5.1
Area 6.1
Area 7.1
Area 8.1
Area RING 1
Area RING 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Y. cadets male team
PF - Cadets male team
PF - Older cadets (male) -52
4.1028
1726
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
843
7
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
687
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1030
947
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
29
0
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1203
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
4.1031
1774
9
ERIK ROMVARI (KIRALY)
63
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1597
DEJAN DUH (PTUJ)
1112
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
1757
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1032
1212
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
528
10
KAM DOYLE (WAKO GB)
1054
ANDREA GUADALAXARA (C.S.K.B)
4.1033
957
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1565
0
VENCISLAV BORISOV (IKKEN)
167
MATEUSZ BUDA (DAN)
4.1034
1231
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
743
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
1635
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1264
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
839
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
4.1035
1726
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
687
7
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1036
947
10
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1203
2
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
4.1037
1774
0
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1597
0
DEJAN DUH (PTUJ)
4.1038
1112
4
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
1757
12
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1039
528
7
KAM DOYLE (WAKO GB)
1054
4
ANDREA GUADALAXARA (C.S.K.B)
4.1040
957
14
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
167
5
MATEUSZ BUDA (DAN)
4.1041
1231
8
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1635
2
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
4.1042
1264
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
839
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
4.1043
1726
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
947
2
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
4.1044
1774
5
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1757
10
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1045
528
7
KAM DOYLE (WAKO GB)
957
11
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
4.1046
1231
11
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1264
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
4.1047
1726
0
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1757
0
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1048
957
9
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1231
5
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
4.1050
1726
10
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
957
9
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
Medalists
1. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team