kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -42
7.1001
1147
3
MARTIN KONECKI (AUT/VIE)
830
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
7.1002
1011
0
BORISZ VISZKET (CONTROL)
1830
0
LACHEZAR HADZHIGENOV (IKKEN)
1442
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
368
STJEPAN SEDAK (MACE)
7.1003
1147
3
MARTIN KONECKI (AUT/VIE)
1011
0
BORISZ VISZKET (CONTROL)
7.1003A
1442
3
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
368
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
7.1005
1147
0
MARTIN KONECKI (AUT/VIE)
1442
3
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
Medalists
1. ALVIN GLAVIĆ, PLANET SPORT
2. MARTIN KONECKI, Kumgang Wien
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. BORISZ VISZKET, Controll SportClub Szombathely
LC - Older cadets (male) -47
7.1004
137
0
LARENTIS ALEX (PREDATO)
241
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
7.1006
1013
0
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
1086
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
7.1007
1064
0
DOMINIK BOROK (H-2500)
89
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
18
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
7.1008
688
0
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1824
0
MATEJ PEĆARINA (TITAN)
7.1009
1636
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1369
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
7.1010
1061
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
1444
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
153
SVEN HOJS (HWARANG)
7.1011
241
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1013
0
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
7.1012
89
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
18
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
7.1013
688
0
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1369
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
7.1014
1061
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
153
0
SVEN HOJS (HWARANG)
7.1015
241
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
18
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
7.1016
688
0
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
153
0
SVEN HOJS (HWARANG)
7.1018
18
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
688
0
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
Medalists
1. JANIN ŽNUDERL, KBV Proficiogroup Hwarang
2. SOLDI RICCARDO, Team Lombardia
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
3. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
LC - Older cadets (male) -52
7.1017
1015
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
530
3
KAM DOYLE (WAKO GB)
7.1019
169
3
MATEUSZ BUDA (DAN)
840
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
7.1020
1059
0
BENCE DEBRE (H-2500)
314
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
7.1021
287
0
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
1113
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
7.1022
530
3
KAM DOYLE (WAKO GB)
169
0
MATEUSZ BUDA (DAN)
7.1023
314
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
1113
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
7.1025
530
0
KAM DOYLE (WAKO GB)
314
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
Medalists
1. ALEN PRELOŽNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
2. KAM DOYLE, Team Bristol
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. MATEUSZ BUDA, Dan Świdnik
LC - Older cadets (male) -57
7.1024
774
3
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
724
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
7.1026
1017
0
ÁKOS JURASITS (CONTROL)
313
3
OSKAR ZAWIŚLAK (KTT)
7.1027
472
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
1474
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
7.1028
846
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1168
3
SIMON ZAJEC (TKD SUN)
7.1029
774
3
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
313
0
OSKAR ZAWIŚLAK (KTT)
7.1030
472
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
1168
0
SIMON ZAJEC (TKD SUN)
7.1033
774
0
THOMAS HUNTER (ENGLAND)
472
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
Medalists
1. LAJOS FÉSŰ, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. THOMAS HUNTER, Team Renegade
3. SIMON ZAJEC, TKD SUN Braslovče
3. OSKAR ZAWIŚLAK, Klub Taekwon-do Tradycyjnego
LC - Older cadets (male) -63
7.1031
1751
3
MARKO DŽIN (PLANET)
1087
0
ANTE JOVIĆ (SV.JURE)
7.1032
93
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
1009
2
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
7.1036
1751
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1009
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
Medalists
1. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTE JOVIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
LC - Older cadets (male) -69
7.1034
1070
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
1318
0
IVAN BERTIĆ (KLOŠTAR)
7.1035
1019
0
EMANUEL SZMOLEK (CONTROL)
94
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
7.1037
1070
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
94
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVAN BERTIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
3. EMANUEL SZMOLEK, Controll SportClub Szombathely
LC - Older cadets (male) +69
7.1038
1151
0
EGZON ASANI (AUT/VIE)
1467
3
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
1494
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
1088
ANTE BULOG (SV.JURE)
1507
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
7.1040
1467
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
1494
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
7.1039
1088
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
1507
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
7.1042
1494
2
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
1088
1
ANTE BULOG (SV.JURE)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. MARKO DERDIĆ, JASTREB
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN