kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Seniors (male) -57
PF - Seniors (male) -63
PF - Seniors (male) -69
PF - Seniors (male) -74
PF - Seniors (male) -79
PF - Seniors (male) -84
PF - Seniors (male) -89
PF - Seniors (male) -94
PF - Seniors (male) +94
PF - Seniors (male) -69
5.1068
1
0
ADAM KOVACS (SADA)
590
0
LUKAS FUCHS (TAEKIBO)
1265
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1536
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
127
IGNACIO RODRIGUEZ (CHILE)
517
MATTEO SAITTA (ITALIA)
123
IVAN NORAMBUENA (CHILE)
1344
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
584
ALEKSANDAR MILJKOVIC (TAEKIBO)
5.1070
590
0
LUKAS FUCHS (TAEKIBO)
1265
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5.1071
1536
10
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
127
0
IGNACIO RODRIGUEZ (CHILE)
5.1072
517
10
MATTEO SAITTA (ITALIA)
123
6
IVAN NORAMBUENA (CHILE)
5.1073
1344
0
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
584
0
ALEKSANDAR MILJKOVIC (TAEKIBO)
5.1074
1265
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
1536
11
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
5.1075
517
0
MATTEO SAITTA (ITALIA)
1344
0
DE VITA SIMONE (LOMBARD)
5.1077
1536
12
DAVIDE COLLA (BESTFGT)
517
2
MATTEO SAITTA (ITALIA)
Medalists
1. DAVIDE COLLA, Team Bestfighter
2. MATTEO SAITTA, asd combat free style
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. DE VITA SIMONE, Team Lombardia