kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniors (female) -50
PF - Juniors (female) -55
PF - Juniors (female) -60
PF - Juniors (female) -65
PF - Juniors (female) -70
PF - Juniors (female) +70
PF - Juniors (female) -50
3.1062
931
12
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
1769
8
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
3.1064
1103
11
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
399
12
POPPE JOYCE (BEVEREN)
3.1065
662
0
BAFFELLI GIULIA (LOMBARD)
937
0
SHANNON RYAN (ENGLAND)
3.1066
1762
4
SZONJA TOROK (KIRALY)
188
9
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
3.1067
931
8
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
399
14
POPPE JOYCE (BEVEREN)
3.1068
662
10
BAFFELLI GIULIA (LOMBARD)
188
8
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
3.1070
399
11
POPPE JOYCE (BEVEREN)
662
6
BAFFELLI GIULIA (LOMBARD)
Medalists
1. POPPE JOYCE, CONTACT KARATE BEVEREN
2. BAFFELLI GIULIA, Team Lombardia
3. BEATRICE ZUCCHELLI, Vallecamonica KB
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
PF - Juniors (female) -55
3.1069
1337
0
SILA ÖZTÜRKALAN (TKBF)
1127
0
JUSTYNA ROSLON (TBT)
1770
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
1107
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
1045
BARTELME EVA (PDKZ)
3.1071
1337
0
SILA ÖZTÜRKALAN (TKBF)
1770
0
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
3.1072
1107
7
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
1045
1
BARTELME EVA (PDKZ)
3.1076
1770
4
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
1107
8
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. DORINA LENCSÉS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BARTELME EVA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SILA ÖZTÜRKALAN, Turkish Kickboxing Federation
PF - Juniors (female) -60
3.1081
1696
0
LUANA RITOŠA (FUTURA)
1043
0
TINA BALOH (PDKZ)
3.1083
403
0
VAN DEN BRANDE JOYCE (BEVEREN)
1128
0
JUSTYNA ROSLON (TBT)
3.1084
1132
3
ANA ALABER (LAV)
37
9
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
3.1085
1707
12
SZABO DORINA (KIRALY)
343
9
JELENA PETROVIC´ (ORION)
3.1086
1043
6
TINA BALOH (PDKZ)
1128
0
JUSTYNA ROSLON (TBT)
3.1087
37
6
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
1707
8
SZABO DORINA (KIRALY)
3.1089
1043
2
TINA BALOH (PDKZ)
1707
4
SZABO DORINA (KIRALY)
Medalists
1. SZABO DORINA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
3. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. JUSTYNA ROSLON, UKS Tom Bee Team
PF - Juniors (female) -65
3.1088
694
5
MAFFEZZONI DEBORAH (LOMBARD)
409
7
HUYGHE ARWHEN (BEVEREN)
1046
TJAŠA KOVAČIČ (PDKZ)
3.1090
1271
0
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
404
0
VAN DEN BRANDE JOYCE (BEVEREN)
345
JELENA PETROVIC´ (ORION)
3.1091
409
6
HUYGHE ARWHEN (BEVEREN)
1046
7
TJAŠA KOVAČIČ (PDKZ)
3.1092
1271
11
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
345
12
JELENA PETROVIC´ (ORION)
3.1094
1046
5
TJAŠA KOVAČIČ (PDKZ)
345
6
JELENA PETROVIC´ (ORION)
Medalists
1. JELENA PETROVIC´, Kick-Box Jugend Team
2. TJAŠA KOVAČIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
3. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. HUYGHE ARWHEN, CONTACT KARATE BEVEREN
PF - Juniors (female) -70
3.1093
1285
5
MAFFEZZONI DEBORAH (LOMBARD)
410
7
HUYGHE ARWHEN (BEVEREN)
Medalists
1. HUYGHE ARWHEN, CONTACT KARATE BEVEREN
2. MAFFEZZONI DEBORAH, Team Lombardia
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) +70
3.1095
1213
0
ANA CESAREC (KRAPINA)
787
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
455
GIORGIA POSSAMAI (AUXE)
3.1096
1213
0
ANA CESAREC (KRAPINA)
455
0
GIORGIA POSSAMAI (AUXE)
Medalists
1. GIORGIA POSSAMAI, ASD AUXE
2. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ANITA ŠANTOR, BROD
3. ----