kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Older cadets (female) +65
PF - Older cadets (female) -42
2.1177
1759
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
1099
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
420
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
2.1179
1381
12
LEA BAREC (IVNCG)
1450
16
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
281
KATHARINA MIXNER (TEAM GR)
2.1180
1099
9
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
420
3
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
2.1181
1450
16
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
281
12
KATHARINA MIXNER (TEAM GR)
2.1183
1099
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1450
6
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. KATHARINA MIXNER, Team Gratwein
3. KALINA SOFRONIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Older cadets (female) -46
2.1182
1211
3
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1693
0
MAGDALENA MIHELČIĆ (FUTURA)
616
NATASA JUBECIC (PROSIC)
1188
TANIA KAIMEL (ASKOHUE)
862
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2.1184
1211
1
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
616
5
NATASA JUBECIC (PROSIC)
2.1185
1188
3
TANIA KAIMEL (ASKOHUE)
862
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2.1187
616
12
NATASA JUBECIC (PROSIC)
1188
2
TANIA KAIMEL (ASKOHUE)
Osvajači medalja
1. NATASA JUBECIC, BSC-Prosic
2. TANIA KAIMEL, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. SARA PEŠUT, SUŠAK
PF - Older cadets (female) -50
2.1186
813
3
ANESA TRJE (WKC)
439
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
1363
BRIGITA BEDI (DRAGA)
2.1188
1413
11
GAIA VISENTIN (AUXE)
1739
1
KARIN KARIKO (PLANET)
1732
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
2.1189
617
5
NATASA JUBECIC (PROSIC)
1102
7
LORENA POŽEGA (TGRSL)
108
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
930
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
1804
ELA ZNAOR (MALINSK)
2.1190
813
3
ANESA TRJE (WKC)
1363
0
BRIGITA BEDI (DRAGA)
2.1191
1413
3
GAIA VISENTIN (AUXE)
1732
0
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
2.1192
1102
18
LORENA POŽEGA (TGRSL)
108
20
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
2.1193
930
9
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
1804
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
2.1194
813
1
ANESA TRJE (WKC)
1413
5
GAIA VISENTIN (AUXE)
2.1195
108
4
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
930
14
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
2.1197
1413
15
GAIA VISENTIN (AUXE)
930
17
BEATRICE ZUCCHELLI (VCK ITA)
Osvajači medalja
1. BEATRICE ZUCCHELLI, Vallecamonica KB
2. GAIA VISENTIN, ASD AUXE
3. ZUZANNA WESOŁOWSKA, Dan Świdnik
3. ANESA TRJE, WKC-Velden
PF - Older cadets (female) -55
6.1196
858
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1456
0
MATEA PETOHLEB (PLANET)
6.1198
1607
0
NINA DUH (PTUJ)
992
0
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
6.1199
111
2
MAŁGORZATA CIESIELSKA (DAN)
670
6
FENAROLI VERONICA (LOMBARD)
1189
ZERINA HAJDAREVIC (ASKOHUE)
6.1200
170
0
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
1106
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
6.1201
132
5
LARA DESPOT (TIGAR)
499
0
BONITA KÜRTI (DBRCZTM)
6.1202
113
0
EMILIA SZALAK (DAN)
1414
6
GAIA VISENTIN (AUXE)
814
ANESA TRJE (WKC)
6.1203
1456
2
MATEA PETOHLEB (PLANET)
992
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
6.1204
670
0
FENAROLI VERONICA (LOMBARD)
1189
0
ZERINA HAJDAREVIC (ASKOHUE)
6.1205
170
9
ZUZANNA WESOŁOWSKA (DAN)
132
12
LARA DESPOT (TIGAR)
6.1206
1414
6
GAIA VISENTIN (AUXE)
814
1
ANESA TRJE (WKC)
6.1207
992
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
670
1
FENAROLI VERONICA (LOMBARD)
6.1208
132
6
LARA DESPOT (TIGAR)
1414
5
GAIA VISENTIN (AUXE)
6.1210
992
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
132
0
LARA DESPOT (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
3. FENAROLI VERONICA, Team Lombardia
3. GAIA VISENTIN, ASD AUXE
PF - Older cadets (female) -60
6.1209
1454
0
KORINA ZUGAN (PLANET)
1042
10
TINA BALOH (PDKZ)
6.1211
993
4
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
147
5
ADRIANNA SKOWRYTKO (DAN)
6.1212
938
8
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
1279
4
EMILIA SZALAK (DAN)
671
FENAROLI VERONICA (LOMBARD)
6.1213
133
0
LARA DESPOT (TIGAR)
1608
0
NINA DUH (PTUJ)
1515
HATIDZA TOPČIBAŠIĆ (ESBJERG)
6.1214
963
7
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
112
3
MAŁGORZATA CIESIELSKA (DAN)
734
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
6.1215
1042
3
TINA BALOH (PDKZ)
147
0
ADRIANNA SKOWRYTKO (DAN)
6.1216
938
7
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
671
6
FENAROLI VERONICA (LOMBARD)
6.1217
133
6
LARA DESPOT (TIGAR)
1515
4
HATIDZA TOPČIBAŠIĆ (ESBJERG)
6.1218
963
0
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
734
0
NEŽA ANDROMAKO (HWARANG)
6.1219
1042
5
TINA BALOH (PDKZ)
938
0
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
6.1220
133
2
LARA DESPOT (TIGAR)
963
4
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
6.1222
1042
9
TINA BALOH (PDKZ)
963
2
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team
3. TÖRÖK DÓRA, Debreczeni Team
3. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
PF - Older cadets (female) -65
6.1221
962
1
FANNI RONYECZ (DBRCZTM)
148
5
ADRIANNA SKOWRYTKO (DAN)
1791
REBEKA BERTA (KIRALY)
6.1223
939
6
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
872
7
FRANCESCA CARRARA (C.S.K.B)
1764
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
6.1224
148
0
ADRIANNA SKOWRYTKO (DAN)
1791
0
REBEKA BERTA (KIRALY)
6.1225
872
4
FRANCESCA CARRARA (C.S.K.B)
1764
2
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
6.1227
148
3
ADRIANNA SKOWRYTKO (DAN)
872
0
FRANCESCA CARRARA (C.S.K.B)
Osvajači medalja
1. ADRIANNA SKOWRYTKO, Dan Świdnik
2. FRANCESCA CARRARA, C.S.K.B.
3. REBEKA BERTA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Older cadets (female) +65
6.1226
786
0
ANITA ŠANTOR (BROD)
1448
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
1765
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
6.1228
1358
0
STEFANI BARIĆ (KBK)
836
0
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
1792
REBEKA BERTA (KIRALY)
6.1229
1448
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
1765
0
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
6.1230
1358
0
STEFANI BARIĆ (KBK)
1792
0
REBEKA BERTA (KIRALY)
6.1231
1765
8
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
1358
1
STEFANI BARIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. STEFANI BARIĆ, LEGEND
3. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. REBEKA BERTA, KiralyTeam Pointfigthing Academy