kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (male) -47
4.1011
936
0
ALFIE PORTSMOUTH (ENGLAND)
837
0
GABRIJEL DRAŽIĆ (SUŠAK)
1790
GERGELY BENCE (KIRALY)
1634
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1443
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1561
LACHEZAR HADZHIGENOV (IKKEN)
946
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1745
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
686
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1013
1564
0
VENCISLAV BORISOV (IKKEN)
838
0
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
1755
NAGY ZALAN (KIRALY)
62
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1263
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
152
SVEN HOJS (HWARANG)
909
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1720
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
239
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
4.1014
936
2
ALFIE PORTSMOUTH (ENGLAND)
1790
10
GERGELY BENCE (KIRALY)
4.1015
1634
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1443
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
4.1016
1561
4
LACHEZAR HADZHIGENOV (IKKEN)
946
7
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
4.1017
1745
2
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
686
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1018
1564
0
VENCISLAV BORISOV (IKKEN)
1755
0
NAGY ZALAN (KIRALY)
4.1019
62
8
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1263
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
4.1020
152
3
SVEN HOJS (HWARANG)
909
5
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
4.1021
1720
12
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
239
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
4.1022
1790
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
1443
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
4.1023
946
4
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
686
5
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1024
1755
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
62
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
4.1025
909
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1720
5
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
4.1026
1790
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
686
7
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
4.1027
1755
1
NAGY ZALAN (KIRALY)
1720
7
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
4.1029
686
3
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1720
7
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SOLDI RICCARDO, Team Lombardia
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGELY BENCE, KiralyTeam Pointfigthing Academy