kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF -Y. cadets beginners (female)-28
PF -Y. cadets beginners (female)-37
PF -Y. cadets beginners (female)-47
PF -Y. cadets beginners (female)+47
PF -Y. cadets beginners (female)-28
3.1035
897
0
NIKOLINA DEVČIĆ (SUŠAK)
1678
0
KORNELIJA ERCEGOVIĆ (MARJAN)
753
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
3.1037
897
1
NIKOLINA DEVČIĆ (SUŠAK)
753
6
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NIKOLINA DEVČIĆ, SUŠAK
3. KORNELIJA ERCEGOVIĆ, MARJAN 1975
3. ----
PF -Y. cadets beginners (female)-37
3.1038
1429
0
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1677
0
LARA ŽIVKOVIĆ (MARJAN)
754
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
3.1039
1095
0
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
1571
0
BORISLAVA BUZHEVA (IKKEN)
764
LARA MEIĆ (ZG)
3.1040
980
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
1672
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
81
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1657
ELENA BROZINIĆ (TIGAR)
1346
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
3.1041
1429
7
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
754
2
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
3.1042
1571
8
BORISLAVA BUZHEVA (IKKEN)
764
0
LARA MEIĆ (ZG)
3.1043
980
9
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
81
7
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
3.1044
1657
5
ELENA BROZINIĆ (TIGAR)
1346
13
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
3.1045
1429
0
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1571
1
BORISLAVA BUZHEVA (IKKEN)
3.1046
980
5
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
1346
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
3.1048
1571
0
BORISLAVA BUZHEVA (IKKEN)
980
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
Medalists
1. PAP NIKOLA, Debreczeni Team
2. BORISLAVA BUZHEVA, IKKEN BULGARIA
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. KOSZECZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
PF -Y. cadets beginners (female)-47
3.1047
1572
1
BORISLAVA BUZHEVA (IKKEN)
720
2
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
1795
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
1430
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
1339
ALMA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
3.1049
1208
1
LARA RADOČAJ (TGRSL)
707
8
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
1721
EMA POČEKAL (BTI)
1704
PETRA SEMSEI (KIRALY)
1399
LJUBICA RUŠA (TIGAR)
3.1050
720
0
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
1795
5
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
3.1051
1430
0
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
1339
0
ALMA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
3.1052
707
8
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
1721
0
EMA POČEKAL (BTI)
3.1053
1704
7
PETRA SEMSEI (KIRALY)
1399
0
LJUBICA RUŠA (TIGAR)
3.1054
1795
4
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
1430
0
LAURA ZSILÁK (DBRCZTM)
3.1055
707
7
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
1704
3
PETRA SEMSEI (KIRALY)
3.1057
1795
1
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
707
6
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
Medalists
1. YVONNE SCHMIDL, Rohrbach
2. BOGLÁRKA ROZGONYI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. PETRA SEMSEI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LAURA ZSILÁK, Debreczeni Team
PF -Y. cadets beginners (female)+47
3.1056
1400
0
LJUBICA RUŠA (TIGAR)
1531
0
NIKA VLAH (SUŠAK)
3.1058
766
0
CHIARA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
708
0
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
3.1059
1660
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
721
0
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
826
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
3.1060
1400
4
LJUBICA RUŠA (TIGAR)
708
6
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
3.1061
721
0
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
826
0
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
3.1063
708
5
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
721
3
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
Medalists
1. YVONNE SCHMIDL, Rohrbach
2. EMMA NUKIC, Rohrbach
3. LJUBICA RUŠA, TIGAR, Karlovac
3. ANA-PAULINA MILARDOVIĆ, SUŠAK