kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF -Y. cadets beginners (male)-28
PF -Y. cadets beginners (male)-37
PF -Y. cadets beginners (male)-47
PF -Y. cadets beginners (male)+47
PF -Y. cadets beginners (male)-37
3.1007
712
1
NICO STARKL (ROHRBAC)
989
8
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
3.1009
340
13
ANTON MILCHEV (MASARU)
356
3
DORIAN HORVAT (ZG)
3.1010
1557
8
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
901
4
LEON ŽAJGAR (SUŠAK)
3.1011
983
0
SEBEN PÉTER (DBRCZTM)
1659
10
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1012
618
1
STEFAN KREIDL (PROSIC)
1789
10
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
3.1013
1627
1
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1397
11
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
3.1014
610
0
DENIS PETROV (MASARU)
454
0
JAN ESTATIEV (KBK)
3.1015
985
6
LONEÁN TAMÁS (DBRCZTM)
697
7
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
3.1016
989
10
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
340
6
ANTON MILCHEV (MASARU)
3.1017
1557
5
DANIEL L. GEORGIEV (IKKEN)
1659
10
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1018
1789
12
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1397
1
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
3.1019
610
8
DENIS PETROV (MASARU)
697
2
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
3.1020
989
11
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
1659
9
MARKO HRGIĆ (TIGAR)
3.1021
1789
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
610
1
DENIS PETROV (MASARU)
3.1023
989
14
NAGY TIBOR (DBRCZTM)
1789
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. NAGY TIBOR, Debreczeni Team
2. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARKO HRGIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DENIS PETROV, MASARU TEAM BULGARIA