kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (female) -28
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Younger cadets (female) +47
2058
685
5
LORENA ZEBA (BTI)
112
4
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
629
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
867
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
162
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2060
323
6
NIKA ARMAN (ZEUS)
78
0
NOA ČULINA (PITBUL)
651
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
742
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
476
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2061
685
0
LORENA ZEBA (BTI)
629
6
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2062
867
0
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
162
6
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2063
323
6
NIKA ARMAN (ZEUS)
651
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2064
742
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
476
0
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2065
629
10
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
162
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2066
323
2
NIKA ARMAN (ZEUS)
742
7
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
2068
629
12
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
742
15
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. NIKA ARMAN, ZEUS
3. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac