kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -46
3010
18
1
SARA FILIPOVIĆ (KUTINA)
338
10
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
159
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
3012
338
6
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
159
5
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. SARA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
3011
160
2
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
173
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. DORIS ŠULEK, PTUJ
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
3013
56
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
128
2
MIHAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
112
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
3014
119
4
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
174
6
DORIS ŠULEK (PTUJ)
126
LANA NOHA (KBK MOS)
3015
56
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
112
1
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
3016
174
10
DORIS ŠULEK (PTUJ)
126
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3019
56
5
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
174
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DORIS ŠULEK, PTUJ
3. ANAMARIJA ČURČINAC, TIGAR, Karlovac
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Starije kadetkinje -60
3017
259
4
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
275
8
LORENA ZEBA (BTI)
3018
330
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
277
10
LEONARDA DEAK (BTI)
3020
275
0
LORENA ZEBA (BTI)
277
10
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. LORENA ZEBA, BTI
3. INES PETANJKO, KRAPINA
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
PF - Starije kadetkinje +65
3021
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
118
0
LEONARDA VRBANIĆ (TIGAR)
63
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
269
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3023
253
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
63
1
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3022
269
2
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
6
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3025
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
187
1
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB