kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
2010
313
13
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
60
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
Osvajači medalja
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1013
38
0
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
46
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1014
9
0
FRAN TURK (KUTINA)
323
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1016
46
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
323
2
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1015
135
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
314
5
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
1017
153
1
TIN PETRIĆ (PLANET)
168
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1018
148
2
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
243
8
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
143
DAVID VRETENAR (PLANET)
1019
314
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
168
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1020
243
6
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
143
4
DAVID VRETENAR (PLANET)
1022
168
8
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
243
3
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -42
1021
19
0
KARLO LONČAREVIĆ (KUTINA)
181
10
DAVID VRETENAR (PLANET)
161
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1023
198
14
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
93
11
FILIP MIGLES (OMEGA)
132
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
1024
181
4
DAVID VRETENAR (PLANET)
161
8
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1025
198
11
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
132
0
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
1028
161
10
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
198
0
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
PF - Mlađi kadeti -47
2011
244
3
MATIJA JANDREČIĆ (JASTREB)
65
0
PATRIK MARK KERŽAN (DOMZALE)
191
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
245
LEON KIŠAN (JASTREB)
304
MARKO KUTIJA (PALESTR)
2013
244
2
MATIJA JANDREČIĆ (JASTREB)
191
8
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
2012
245
0
LEON KIŠAN (JASTREB)
304
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
2015
191
9
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
304
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. LEON KIŠAN, JASTREB
3. MATIJA JANDREČIĆ, JASTREB
PF - Mlađi kadeti +47
2014
133
1
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
50
9
BÁBA PÉTER (BER.)
241
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
261
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
189
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
2016
50
0
BÁBA PÉTER (BER.)
241
10
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
2017
261
14
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
189
4
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
2019
241
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
261
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. BÁBA PÉTER, BEREMEND SPORT KFT