kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Kutina Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Full contact
Low kick
K-1 style
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LC - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DANIEL KOCIJAN
TERMINATOR
LC-SKAD-M-52
2
2
6
0
6
2.
DINO BARIĆ
HBD
LC-SKAD-M+69
2
2
6
0
6
3.
KLISURA HAMZA
KBV FOJNICA
LC-SKAD-M-57
2
2
6
0
6
4.
TEO GRGIĆ
2002 - Odzak
LC-SKAD-M-63
2
2
6
0
6
5.
ELDIN HAMULIĆ
"Tigar" CAZIN
LC-SKAD-M-69
1
1
3
0
3
6.
EMANUEL SUROP
DRAGA
LC-SKAD-M-47
1
1
2
0
1
7.
DANIJEL JURAS
HBD
LC-SKAD-M+69
3
2
6
0
3
8.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
LC-SKAD-M-52
3
2
6
0
3
9.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
LC-SKAD-M-47
2
1
4
0
2
10.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
LC-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
11.
GABRIEL RONČEVIĆ
DRAGA
LC-SKAD-M-63
2
1
3
0
0
12.
SVETOSLAV PROKOPOV
MASARU TEAM BULGARIA
LC-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
13.
ADIN SMAJIĆ
Unija Borilačke Vještine
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
14.
ADMIR HASANBAŠIĆ
KBS Borac Jelah
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
15.
BENEDEK HADRA
BEREMEND SPORT KFT
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
16.
BORNA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
17.
EMAN SALIHOVIC
KBC "Bihać"
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
18.
LEON RAŠTEGORAC
MEGA CENTAR
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
19.
MARINO STORIĆ
HBD
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
20.
MARSCHEL KUNJEK
KOBRA, Bjelovar
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
21.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
22.
OLIVER KRNIĆ
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
23.
ORLANDO BAČIĆ
MEGA CENTAR
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
24.
PAVO ANDRIJANIC
2002 - Odzak
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
LC - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEONA BARTOLIN
NINJA
LC-SKAD-Ž-55
2
2
6
0
6
2.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-Ž-65
1
1
3
0
3
3.
HRISTINA ANDONOVA
MASARU TEAM BULGARIA
LC-SKAD-Ž-42
1
1
3
0
3
4.
MARINA RADIĆ
LOTUS
LC-SKAD-Ž-60
1
1
3
0
3
5.
SANDA ŠAKO
KBV FOJNICA
LC-SKAD-Ž-46
1
1
3
0
3
6.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
LC-SKAD-Ž+65
1
1
3
0
3
7.
EMA HAMULIĆ
"Tigar" CAZIN
LC-SKAD-Ž-55
3
2
6
0
3
8.
ANTEA RUSAN
MOSLAVAC
LC-SKAD-Ž-60
2
1
2
0
-2
9.
CHIARA IVAS
HBD
LC-SKAD-Ž-60
1
0
1
0
-1
10.
ANA SOVEC
ZMAJ
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
11.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
12.
ENA FORIC
KBV Kurto
LC-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-3
13.
LEJLA KRUŠKO
KBS Borac Jelah
LC-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
14.
LENA KUNDA
VIKTORIA
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
15.
LINA RADMAN
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
16.
MARIA DIMITROVA
MASARU TEAM BULGARIA
LC-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
LC - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SOMA SPIEGEL
BEREMEND SPORT KFT
LC-JUN-M-57
2
2
5
0
4
2.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
LC-JUN-M-63
1
1
3
0
3
3.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
LC-JUN-M-74
1
1
3
0
3
4.
IVO MUSTAPIĆ
MAWASHI
LC-JUN-M-79
1
1
2
0
1
5.
ABEL MALAGIĆ
KBS "PANTER" SARAJEVO
LC-JUN-M-57
2
1
4
0
2
6.
DAVID JOZIPOVIĆ
MAWASHI
LC-JUN-M-74, LC-JUN-M-79
2
0
1
0
-4
7.
ELDIN MEŠTRIĆ
Unija Borilačke Vještine
LC-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
8.
HAMZA HAMZIC
KBS Pokoj
LC-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
9.
IBRO ALJIĆ
Unija Borilačke Vještine
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
LC - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
LC-JUN-Ž-65
1
1
3
0
3
2.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
LC-JUN-Ž-60
1
1
3
0
3
3.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
LC-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
4.
MIRELA RADIĆ
GLINA
LC-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
LC - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
No records to display.
LC - Stariji kadeti, LC - Starije kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
HBD
12
1.
1
11.
13
1
2
2
1.
2.
KBV FOJNICA
5
4.
5
3.
10
2
0
0
2.
3.
IVANIĆ GRAD
1
10.
8
1.
9
1
1
1
3.
4.
MASARU TEAM BULGARIA
1
10.
8
1.
9
1
1
1
3.
5.
"Tigar" CAZIN
5
4.
3
7.
8
1
1
0
5.
6.
DRAGA
8
2.
0
14.
8
1
1
0
5.
7.
2002 - Odzak
7
3.
0
14.
7
1
0
2
7.
8.
KBS Borac Jelah
3
7.
3
7.
6
0
2
0
8.
9.
DRAGON&SOKOL
0
15.
5
3.
5
1
0
0
9.
10.
LOTUS
0
15.
5
3.
5
1
0
0
9.
11.
NINJA
0
15.
5
3.
5
1
0
0
9.
12.
TERMINATOR
5
4.
0
14.
5
1
0
0
9.
13.
VIKTORIA
3
7.
1
11.
4
0
1
1
13.
14.
MEGA CENTAR
3
7.
0
14.
3
0
1
0
14.
15.
KBV Kurto
0
15.
3
7.
3
0
1
0
14.
16.
MOSLAVAC
0
15.
3
7.
3
0
1
0
14.
17.
KBC "Bihać"
1
10.
0
14.
1
0
0
1
17.
18.
KOBRA, Bjelovar
1
10.
0
14.
1
0
0
1
17.
19.
Unija Borilačke Vještine
1
10.
0
14.
1
0
0
1
17.
20.
ZMAJ
0
15.
1
11.
1
0
0
1
17.
21.
BEREMEND SPORT KFT
0
15.
0
14.
0
0
0
0
21.
22.
MINOTAUR
0
15.
0
14.
0
0
0
0
21.
LC - Juniori, LC - Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
MAWASHI
11
1.
0
5.
11
1
2
0
1.
2.
BEREMEND SPORT KFT
5
2.
0
5.
5
1
0
0
2.
3.
KUTINA
5
2.
0
5.
5
1
0
0
2.
4.
ZMAJ
5
2.
0
5.
5
1
0
0
2.
5.
LOTUS
0
8.
5
1.
5
1
0
0
2.
6.
TIGAR, Slunj
0
8.
5
1.
5
1
0
0
2.
7.
Unija Borilačke Vještine
4
5.
0
5.
4
0
1
1
7.
8.
GLINA
0
8.
3
3.
3
0
1
0
8.
9.
KBS "PANTER" SARAJEVO
3
6.
0
5.
3
0
1
0
8.
10.
MINOTAUR
0
8.
3
3.
3
0
1
0
8.
11.
KBS Pokoj
1
7.
0
5.
1
0
0
1
11.
LC - Seniori, LC - Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
HUS
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
2.
KBS "TITANIUM" Usora
0
1.
0
1.
0
0
0
0
1.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
HBD
12
1.
1
14.
13
1
2
2
1.
2.
MAWASHI
11
2.
0
17.
11
1
2
0
2.
3.
KBV FOJNICA
5
5.
5
4.
10
2
0
0
3.
4.
LOTUS
0
21.
10
1.
10
2
0
0
3.
5.
IVANIĆ GRAD
1
16.
8
2.
9
1
1
1
5.
6.
MASARU TEAM BULGARIA
1
16.
8
2.
9
1
1
1
5.
7.
"Tigar" CAZIN
5
5.
3
8.
8
1
1
0
7.
8.
DRAGA
8
3.
0
17.
8
1
1
0
7.
9.
2002 - Odzak
7
4.
0
17.
7
1
0
2
9.
10.
ZMAJ
5
5.
1
14.
6
1
0
1
10.
11.
KBS Borac Jelah
3
12.
3
8.
6
0
2
0
11.
12.
BEREMEND SPORT KFT
5
5.
0
17.
5
1
0
0
12.
13.
KUTINA
5
5.
0
17.
5
1
0
0
12.
14.
TERMINATOR
5
5.
0
17.
5
1
0
0
12.
15.
DRAGON&SOKOL
0
21.
5
4.
5
1
0
0
12.
16.
NINJA
0
21.
5
4.
5
1
0
0
12.
17.
TIGAR, Slunj
0
21.
5
4.
5
1
0
0
12.
18.
Unija Borilačke Vještine
5
5.
0
17.
5
0
1
2
18.
19.
VIKTORIA
3
12.
1
14.
4
0
1
1
19.
20.
GLINA
0
21.
3
8.
3
0
1
0
20.
21.
KBS "PANTER" SARAJEVO
3
12.
0
17.
3
0
1
0
20.
22.
KBV Kurto
0
21.
3
8.
3
0
1
0
20.
23.
MEGA CENTAR
3
12.
0
17.
3
0
1
0
20.
24.
MINOTAUR
0
21.
3
8.
3
0
1
0
20.
25.
MOSLAVAC
0
21.
3
8.
3
0
1
0
20.
26.
KBC "Bihać"
1
16.
0
17.
1
0
0
1
26.
27.
KBS Pokoj
1
16.
0
17.
1
0
0
1
26.
28.
KOBRA, Bjelovar
1
16.
0
17.
1
0
0
1
26.
29.
HUS
0
21.
0
17.
0
0
0
0
29.
30.
KBS "TITANIUM" Usora
0
21.
0
17.
0
0
0
0
29.