kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
21. Kutina Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK BATAJNICA
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBV FOJNICA
KBV Kurto
Kickboxing club PITBULL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PON DO KWAN ZAGORJE
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
Unija Borilačke Vještine
VIKTORIA
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -28
PF - Djevojčice početnice -22
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -25
KL - Stariji kadeti -47
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -55
PF - Dječaci početnici -25
1001
171
8
OLEG KOLBIN (MASARU)
623
5
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1002
446
4
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
508
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
1004
171
4
OLEG KOLBIN (MASARU)
508
7
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
PF - Dječaci početnici -28
1003
335
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
172
7
OLEG KOLBIN (MASARU)
507
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
1005
172
9
OLEG KOLBIN (MASARU)
507
1
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
2. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. ----
PF - Djevojčice početnice -22
1019
509
6
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
717
0
NINA IVAS (HBD)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +32
2001
93
10
DAVID BRTAN (ŠK)
511
0
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
2002
650
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
32
6
BORIS DESPOTOV (MASARU)
2003
649
6
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
396
7
TIN CAPAN (TGRSL)
648
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
2004
93
3
DAVID BRTAN (ŠK)
32
7
BORIS DESPOTOV (MASARU)
2005
396
2
TIN CAPAN (TGRSL)
648
0
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
2007
32
3
BORIS DESPOTOV (MASARU)
396
0
TIN CAPAN (TGRSL)
Osvajači medalja
1. BORIS DESPOTOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
3. DAVID BRTAN, ŠKORPION
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
PF - Djevojčice -25
1045
49
13
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
23
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1046
512
5
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
388
6
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
1049
49
4
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
388
2
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti -47
4038
185
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
383
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
4039
595
1
MARKO ŠEPAK (LEONGYM)
141
2
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
4041
383
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
141
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. MARKO ŠEPAK, LEON GYM
KL - Juniori -79
4094
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
138
0
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
4095
294
0
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
212
3
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
4099
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
212
0
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
Osvajači medalja
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. LUKA MORDUŠ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA VIDOVIĆ, DOMSA
KL - Juniorke -55
4102
10
0
KATARINA MARINČIĆ (KUTINA)
667
3
ADNA HODZIC (BIHAC)
600
LORENA GOLUBIĆ (TIGAR)
4104
667
3
ADNA HODZIC (BIHAC)
600
0
LORENA GOLUBIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADNA HODZIC, "ZINO"
2. LORENA GOLUBIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KATARINA MARINČIĆ, KUTINA
3. ----