kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
HBD
HOLY SPIRIT
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK BATAJNICA
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Pokoj
KBV FOJNICA
KBV Kurto
Kickboxing club PITBULL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PON DO KWAN ZAGORJE
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
Unija Borilačke Vještine
VIKTORIA
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice -22
PF - Djevojčice početnice -25
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -60
KL - Stariji kadeti +69
PF - Djevojčice početnice -22
1019
509
6
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
717
0
NINA IVAS (HBD)
Medalists
1. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice -25
1021
539
0
NINA IVAS (HBD)
393
5
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
Medalists
1. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice -32
1023
54
2
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
536
3
NOLA PALADA (HBD)
1024
663
2
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
279
3
NIKOLINA RISTIĆ (BATAJA)
1026
536
4
NOLA PALADA (HBD)
279
6
NIKOLINA RISTIĆ (BATAJA)
Medalists
1. NIKOLINA RISTIĆ, KBK BATAJNICA
2. NOLA PALADA, HBD
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
3. INGA ŠTAJCER, KUTINA
PF - Djevojčice početnice +32
1025
537
5
NOLA PALADA (HBD)
689
2
LARA GORUP (SUŠAK)
1027
53
4
TAMARA BLAGOJEVIĆ (KUTINA)
278
7
MILICA PETER (BATAJA)
1028
52
1
LAURA HORVAT (KUTINA)
106
5
LANA NUKIĆ (UNIJABV)
47
ERIN LIKAR KOLOUCH (KUTINA)
1029
537
5
NOLA PALADA (HBD)
278
3
MILICA PETER (BATAJA)
1030
106
9
LANA NUKIĆ (UNIJABV)
47
5
ERIN LIKAR KOLOUCH (KUTINA)
1032
537
7
NOLA PALADA (HBD)
106
5
LANA NUKIĆ (UNIJABV)
Medalists
1. NOLA PALADA, HBD
2. LANA NUKIĆ, Unija Borilačke Vještine
3. MILICA PETER, KBK BATAJNICA
3. ERIN LIKAR KOLOUCH, KUTINA
PF - Mlađi kadeti -47
2015
402
6
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
285
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
61
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2017
540
7
MARINO STORIĆ (HBD)
164
6
STEFAN PROKOPOV (MASARU)
56
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
2018
402
3
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
61
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2019
540
8
MARINO STORIĆ (HBD)
56
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
2021
61
13
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
540
3
MARINO STORIĆ (HBD)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARINO STORIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
2020
29
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
440
8
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
2022
62
12
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
208
2
NEDIM MALKOC (KURTO)
2023
427
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
441
6
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
2024
541
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
302
4
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
2025
440
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
62
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2026
441
2
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
541
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
2028
62
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
541
4
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
PF - Starije kadetkinje -60
3053
542
0
CHIARA IVAS (HBD)
199
10
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
291
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3055
199
13
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
291
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. CHIARA IVAS, HBD
3. ----
PF - Seniorke +70
3066
547
1
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
267
10
TINA BALOH (PDKZ)
Medalists
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
4001
575
0
MARINO STORIĆ (HBD)
186
3
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
382
EMANUEL SUROP (DRAGA)
4003
186
1
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
382
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
4002
574
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
342
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
4004
494
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
166
3
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4005
454
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
585
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
221
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4006
574
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
166
0
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4007
585
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
221
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4009
574
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
221
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
Medalists
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
LC - Stariji kadeti +69
4015
543
3
DANIJEL JURAS (HBD)
197
0
BENEDEK HADRA (BER.)
439
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
544
DINO BARIĆ (HBD)
301
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
4017
543
3
DANIJEL JURAS (HBD)
439
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
4016
544
3
DINO BARIĆ (HBD)
301
0
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
4019
543
0
DANIJEL JURAS (HBD)
544
3
DINO BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO BARIĆ, HBD
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
LC - Starije kadetkinje -60
4024
516
2
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
576
1
CHIARA IVAS (HBD)
712
MARINA RADIĆ (LOTUS)
4026
516
0
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
712
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. ANTEA RUSAN, MOSLAVAC
3. CHIARA IVAS, HBD
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
4059
495
1
ERNEST MARIJAŠEVIĆ (IVNCG)
588
2
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4061
450
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
214
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
DINO BARIĆ (HBD)
4062
246
1
JAN BENČEK (MLADOST)
414
2
NIKO MARTAN (ZELG)
546
DANIJEL JURAS (HBD)
260
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4063
588
0
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
3
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4064
214
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4065
414
0
NIKO MARTAN (ZELG)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
4066
260
0
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
3
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4067
252
0
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4068
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
594
0
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4070
545
0
DINO BARIĆ (HBD)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DANIJEL JURAS, HBD
2. DINO BARIĆ, HBD
3. KARLO BERIĆ, LEON GYM
3. DAVID DRAGOVIĆ, DOMSA