kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LK - Juniori -51
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori +91
LK - Juniori -51
R035
239
3
FILIP GLUIĆ (SPARTAN)
381
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. FILIP GLUIĆ, SPARTAN GYM
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
R015
369
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
521
0
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
592
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R044
369
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
592
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. RIJAD HADŽIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
LK - Juniori -67
R002
580
1
ERIC SANTO (KOBRABJ)
198
2
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
R003
453
0
DUJE LIPŠANOVIĆ (PITBUL)
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R004
371
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
88
3
ALBIN LUSHAJ (TRNJE)
R005
419
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
108
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
R024
198
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R025
88
0
ALBIN LUSHAJ (TRNJE)
419
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R052
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
419
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
Medalists
1. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
3. ALBIN LUSHAJ, TRNJE
LK - Juniori -71
R006
520
1
HAMZA ĐOZIĆ (ILID-SA)
621
2
BRUNO CECIĆ (PITBUL)
242
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
384
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
482
LUKA RUKAVINA (ZG)
R026
621
0
BRUNO CECIĆ (PITBUL)
242
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R027
384
1
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
482
2
LUKA RUKAVINA (ZG)
R053
242
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
482
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
Medalists
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. BRUNO CECIĆ, PIT BULL, Split
3. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
LK - Juniori -75
R001
276
3
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
422
0
MATEO KARADAKIĆ (PKREŠ4)
190
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
189
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
420
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
431
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
421
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
196
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
423
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R010
276
3
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
190
0
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
R011
189
0
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
420
3
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R012
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
421
0
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
R013
196
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
423
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R030
276
0
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
420
3
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R031
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
423
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R055
420
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. ANDRIJA CINOTTI, PETAR KREŠIMIR IV.
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. LUKA ĐORĐEVIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Juniori -81
R007
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
359
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
R008
591
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
398
0
RIZAH MUSTAFIC (BALKANK)
R009
325
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
424
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
243
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
R028
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
591
0
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
R029
325
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
243
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
R054
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
325
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
Medalists
1. ANDREJ GRUBJEŠIĆ, MEGA CENTAR
2. ARMAN JAPIĆ, CROATIA
3. ANTONIO BARBIĆ, LEON GYM
3. VALENTINO FLORIJANIĆ, MLADOST
LK - Juniori +91
R016
357
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
142
3
HARUN SINANOVIC (BALKANK)
358
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
R045
142
0
HARUN SINANOVIC (BALKANK)
358
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. HARUN SINANOVIC, BALKAN KONJIC
3. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----