kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniori -57
4084
115
0
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
693
3
ERMIN ŠABIĆ (BORAC)
Medalists
1. ERMIN ŠABIĆ, KBS Borac Jelah
2. ABEL MALAGIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
4085
257
0
MARKO TRGOVČEVIĆ (DOMSA)
275
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
417
ERVIN KALTAK (ZELG)
4087
275
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
417
0
ERVIN KALTAK (ZELG)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ERVIN KALTAK, TROJAN ISTRA
3. MARKO TRGOVČEVIĆ, DOMSA
3. ----
KL - Juniori -69
4086
261
3
JURAJ DOROTIĆ (DOMSA)
248
0
BENJAMIN MAGLIĆ (USORA)
312
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
4088
455
0
LUKA RAKLJAŠ (PITBUL)
670
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
116
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
4089
261
0
JURAJ DOROTIĆ (DOMSA)
312
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
4090
670
2
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
116
1
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
4093
312
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
670
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. JURAJ DOROTIĆ, DOMSA
3. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
KL - Juniori -74
4091
258
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
8
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4092
350
0
JOSIP PJACA (CRO)
566
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4096
258
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
566
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JOSIP PJACA, CROATIA
KL - Juniori -79
4094
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
138
0
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
4095
294
0
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
212
3
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
4099
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
212
0
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
Medalists
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. LUKA MORDUŠ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA VIDOVIĆ, DOMSA
KL - Juniori -84
4097
5
0
IVAN BILOGREVIĆ (KUTINA)
264
3
RANKO GERIĆ (MLADOST)
4098
653
0
RINO JURIĆ (MEGA.C.)
99
3
VITO KOŠAR (ŠK)
4100
264
0
RANKO GERIĆ (MLADOST)
99
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. RANKO GERIĆ, MLADOST
3. RINO JURIĆ, MEGA CENTAR
3. IVAN BILOGREVIĆ, KUTINA
KL - Juniori -94
4101
250
3
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
262
0
FRAN PETRUŠIĆ (DOMSA)
Medalists
1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. FRAN PETRUŠIĆ, DOMSA
3. ----
3. ----