kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -37
4036
352
3
MIHAEL PERIŠ (GATA)
102
0
FILIP KAJBA (ŠK)
Medalists
1. MIHAEL PERIŠ, SVETI JURE, Gata
2. FILIP KAJBA, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
4037
210
0
EMMAN HODŽIĆ (KURTO)
98
3
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
416
AMAR ŠUKE (ZELG)
4040
98
1
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
416
2
AMAR ŠUKE (ZELG)
Medalists
1. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
2. LUKA KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. EMMAN HODŽIĆ, KBV Kurto
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
4038
185
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
383
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
4039
595
1
MARKO ŠEPAK (LEONGYM)
141
2
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
4041
383
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
141
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. MARKO ŠEPAK, LEON GYM
KL - Stariji kadeti -52
4042
222
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
91
0
TONI LUKAČ (ŠK)
491
KRSTO MAROŠ (ŠK)
4043
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
127
0
DZAN ZDRALE (BALKANK)
488
VITO DOMINIĆ (ŠK)
4044
222
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
491
0
KRSTO MAROŠ (ŠK)
4045
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
488
0
VITO DOMINIĆ (ŠK)
4048
222
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. VITO DOMINIĆ, ŠKORPION
3. KRSTO MAROŠ, ŠKORPION
KL - Stariji kadeti -57
4046
661
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
353
3
VITO PERIŠ (GATA)
4047
489
0
SILVIO DEBELJAK (ŠK)
668
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
4049
353
0
VITO PERIŠ (GATA)
668
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. SILVIO DEBELJAK, ŠKORPION
3. LUKA MITROVIĆ, IMPACT
KL - Stariji kadeti -63
4050
230
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
415
0
FRAN MAČEŠIĆ (ZELG)
628
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4051
490
0
IVAN LUKIĆ (ŠK)
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
256
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
4052
230
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
628
0
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4053
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
256
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
4055
230
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
Medalists
1. EMEL SKULIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. MARKO BRKIĆ, DOMSA
3. MARSCHEL KUNJEK, KOBRA, Bjelovar
KL - Stariji kadeti -69
4054
67
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
660
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
4056
657
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
691
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
714
JASKO SKALIĆ (KURTO)
4057
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
660
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
4058
657
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
714
3
JASKO SKALIĆ (KURTO)
4060
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
714
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. BORNA PEPIĆ, IMPACT
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
KL - Stariji kadeti +69
4059
495
1
ERNEST MARIJAŠEVIĆ (IVNCG)
588
2
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4061
450
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
214
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
DINO BARIĆ (HBD)
4062
246
1
JAN BENČEK (MLADOST)
414
2
NIKO MARTAN (ZELG)
546
DANIJEL JURAS (HBD)
260
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4063
588
0
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
3
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4064
214
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4065
414
0
NIKO MARTAN (ZELG)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
4066
260
0
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
3
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4067
252
0
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4068
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
594
0
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4070
545
0
DINO BARIĆ (HBD)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DANIJEL JURAS, HBD
2. DINO BARIĆ, HBD
3. KARLO BERIĆ, LEON GYM
3. DAVID DRAGOVIĆ, DOMSA