kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
3032
179
14
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
15
13
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
161
NIA RASHKOVA (MASARU)
34
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
160
MARIA DIMITROVA (MASARU)
3034
179
4
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
161
3
NIA RASHKOVA (MASARU)
3035
34
5
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
160
3
MARIA DIMITROVA (MASARU)
3037
179
0
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
34
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. TIHOMIRA IVANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIA RASHKOVA, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Starije kadetkinje -46
3036
631
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
531
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
3038
636
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
77
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
3039
613
0
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
688
4
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
3040
513
0
LANA NOHA (KBK MOS)
154
4
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
3041
631
5
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
77
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
3042
688
1
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
154
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
3044
77
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
154
12
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. ANA JOVIĆ, SUŠAK
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
PF - Starije kadetkinje -50
3043
79
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
486
8
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
617
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
3045
614
3
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
506
4
LEONARDA DEAK (BTI)
615
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
3046
486
4
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
617
7
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
3047
506
12
LEONARDA DEAK (BTI)
615
2
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
3049
617
11
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
506
5
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. AMINA HAFIZOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. SUEJLA JUSIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Starije kadetkinje -55
3048
610
10
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
529
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
703
LANA BOGDAN (LOTUS)
3050
401
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
346
0
DORA MATIJAŠIĆ (MINOTAU)
224
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
3051
610
6
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
703
4
LANA BOGDAN (LOTUS)
3052
401
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
224
9
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
3054
610
7
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
224
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LANA BOGDAN, LOTUS
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Starije kadetkinje -60
3053
542
0
CHIARA IVAS (HBD)
199
10
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
291
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3055
199
13
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
291
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. CHIARA IVAS, HBD
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
3056
36
11
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
337
1
MATEA GROŠ (BUŠIDO)
Medalists
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. MATEA GROŠ, BUŠIDO
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
3057
284
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
376
6
LINA RADMAN (IVNCG)
3058
713
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
699
6
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
3060
376
0
LINA RADMAN (IVNCG)
699
6
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
Medalists
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. ANA LU KUZMIĆ, GLINA