kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -47
2051
662
6
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
640
4
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
2053
687
10
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
159
0
MARIA DIMITROVA (MASARU)
2054
530
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
385
7
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
2055
634
1
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
162
8
NIA RASHKOVA (MASARU)
2056
400
2
ELENA ČVEK (NINJA)
609
3
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
2057
515
1
LANA NOHA (KBK MOS)
697
8
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
2058
682
6
ZOA VIVODA (SUŠAK)
178
2
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
647
STELLA SEDLIĆ (FRANK.)
2059
662
0
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
687
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2060
385
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
162
2
NIA RASHKOVA (MASARU)
2061
609
1
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
697
5
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
2062
682
6
ZOA VIVODA (SUŠAK)
647
2
STELLA SEDLIĆ (FRANK.)
2063
687
5
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
385
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
2064
697
5
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
682
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2065
687
5
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
697
4
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. ZOA VIVODA, SUŠAK