kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
atus-gratkorn
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FAVORIT BH
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBS Ljutoc Orasac
KBV Kurto
Kick boxing club PRNJAVOR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice -25
PF - Mlađe kadetkinje -42
KL - Stariji kadeti -52
KL - Starije kadetkinje -55
LK - Juniori -63,5
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Seniori -71
PF - Djevojčice -25
5060
588
6
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
640
17
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
460
DORA MATIĆ (JASTREB)
5061
515
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
208
13
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
679
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
5062
640
4
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
460
9
DORA MATIĆ (JASTREB)
5063
208
6
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
679
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
5065
460
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
208
6
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
Medalists
1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
PF - Mlađe kadetkinje -42
4019
512
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
698
5
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
4021
499
1
LANA NOHA (KBK MOS)
722
5
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4022
549
9
LORENA ZEBA (BTI)
54
6
ENA ČORAK (KUTINA)
4023
639
0
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
140
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4024
698
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
722
2
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4025
549
3
LORENA ZEBA (BTI)
140
9
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4027
722
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
140
11
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. LORENA ZEBA, BTI
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
KL - Stariji kadeti -52
2034
150
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
625
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
46
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
631
BLAŽ MARUŠIĆ (IMPACT)
310
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
2036
150
1
PETAR DIMITROV (MASARU)
46
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2035
631
0
BLAŽ MARUŠIĆ (IMPACT)
310
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
2039
46
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
310
1
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. BLAŽ MARUŠIĆ, IMPACT
KL - Starije kadetkinje -55
3052
289
3
TAMARA RADOVANOVIC (DERVENT)
630
0
LAURA MARUŠIĆ (IMPACT)
340
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
88
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
231
ANA SOVEC (ZMAJ)
3054
289
1
TAMARA RADOVANOVIC (DERVENT)
340
2
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
3055
88
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
231
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
3057
340
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
231
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. TAMARA RADOVANOVIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
LK - Juniori -63,5
R004
613
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
691
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
416
IGOR ŠURINA (PITBUL)
R028
691
0
NIK ARNŠEK (KTB KK)
416
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. NIK ARNŠEK, KTB Krško
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. ----
LK - Juniorke -60
R016
662
3
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
618
0
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
Medalists
1. CHIARA KALANJ, VIKTORIA
2. ELENA ABRAMIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -65
R010
257
3
MARINA JURIĆ (PITBUL)
617
0
LORA ŠIMIĆ (IMPACT)
R011
237
2
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
660
1
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
R032
257
2
MARINA JURIĆ (PITBUL)
237
1
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. MARINA JURIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKA JURKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. LORA ŠIMIĆ, IMPACT
3. ANGELA GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
LK - Seniori -71
R019
615
3
PETAR KRIŠKOVIĆ (IMPACT)
531
0
DUJE MATIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. PETAR KRIŠKOVIĆ, IMPACT
2. DUJE MATIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----