kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Kutina Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
atus-gratkorn
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FAVORIT BH
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBS Ljutoc Orasac
KBV Kurto
Kick boxing club PRNJAVOR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
LK - Seniori -75
KL - Starije kadetkinje -65
3060
313
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
301
0
ZULIĆ SAMRA (LJUTOCH)
205
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
3062
313
0
KLARA PRPIĆ (CRO)
205
3
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
Osvajači medalja
1. NAGY RAMÓNA, Combat "D" SC
2. KLARA PRPIĆ, CROATIA
3. ZULIĆ SAMRA, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
KL - Juniori -63
2001
314
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
106
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
234
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
2003
106
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
234
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. FILIP GRETIĆ, BUSHIDO
3. DAVID IVŠIĆ, CROATIA
3. ----
KL - Juniori -69
2002
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
268
0
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
2004
408
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
7
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2005
394
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2006
737
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
7
1
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2007
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2009
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
316
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. TOMISLAV BARUKČIĆ, BUSHIDO
LK - Seniori -75
R001
233
1
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
287
2
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
389
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R002
317
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
556
3
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
733
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R014
287
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
389
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R015
556
0
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
733
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R035
389
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
733
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. DENIS ČERVEK, KBK Murska Sobota
3. RASIM ALUNOVIĆ, FAVORIT BH