kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
atus-gratkorn
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FAVORIT BH
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBS Ljutoc Orasac
KBV Kurto
Kick boxing club PRNJAVOR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Dječaci -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -79
PF - Djevojčice početnice -28
5015
482
6
EMA PLEŠE (KBK MOS)
157
8
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
115
MARTINA PREBEG (KUTINA)
123
RENATA HOŠKO (KUTINA)
705
TEA TOPIĆ (PRETORI)
5017
157
6
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
115
0
MARTINA PREBEG (KUTINA)
5018
123
2
RENATA HOŠKO (KUTINA)
705
6
TEA TOPIĆ (PRETORI)
5020
157
6
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
705
2
TEA TOPIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. TEA TOPIĆ, PRETORIAN
3. MARTINA PREBEG, KUTINA
3. RENATA HOŠKO, KUTINA
PF - Djevojčice početnice -32
5019
652
10
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
381
2
SARA LUKIĆ (IVNCG)
706
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
5021
211
6
RALITZA ILIEVA (MASARU)
441
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
371
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
5022
652
2
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
706
9
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
5023
211
12
RALITZA ILIEVA (MASARU)
371
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
5025
706
5
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
211
2
RALITZA ILIEVA (MASARU)
Medalists
1. KLARA BOŽIĆ, PRETORIAN
2. RALITZA ILIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Dječaci -32
5041
464
5
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
121
7
PATRIK ŠULC (KUTINA)
5042
587
0
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
269
4
ANEJ JERMAN (PDKZ)
5043
697
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
226
0
JAKA ROZINA (PDKZ)
5044
721
12
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
134
1
BORIS DESPOTOV (MASARU)
5045
121
1
PATRIK ŠULC (KUTINA)
269
4
ANEJ JERMAN (PDKZ)
5046
697
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
721
3
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
5048
269
0
ANEJ JERMAN (PDKZ)
697
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
3. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. PATRIK ŠULC, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
4019
512
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
698
5
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
4021
499
1
LANA NOHA (KBK MOS)
722
5
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4022
549
9
LORENA ZEBA (BTI)
54
6
ENA ČORAK (KUTINA)
4023
639
0
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
140
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4024
698
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
722
2
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4025
549
3
LORENA ZEBA (BTI)
140
9
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4027
722
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
140
11
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. LORENA ZEBA, BTI
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
4026
320
6
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
519
0
UMA MILASCEVIC (KBK)
517
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
4028
427
1
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
643
5
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
127
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4029
481
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
550
6
LEONARDA DEAK (BTI)
124
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
372
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
704
ZARA LERGA (PRETORI)
4030
320
6
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
517
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
4031
643
0
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
127
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4032
550
6
LEONARDA DEAK (BTI)
124
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
4033
372
6
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
704
0
ZARA LERGA (PRETORI)
4034
320
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
127
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4035
550
6
LEONARDA DEAK (BTI)
372
5
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
4037
127
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
550
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -46
4066
700
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
188
7
KOVÁCS FANNI (COMBATD)
355
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
4068
700
4
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
355
13
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. KOVÁCS FANNI, Combat "D" SC
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
4069
14
4
NINA KRIŽAJ (KOPER)
433
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
4070
374
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
701
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
4071
265
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
687
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
4072
373
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
194
6
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
4073
433
9
MARTINA GRABAR (PLANET)
701
15
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
4074
687
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
194
5
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
4076
701
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
687
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. NÉMETI ZSÓFI, Combat "D" SC
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje +65
4086
597
10
ALIN BRDAR (KOPER)
487
7
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
4087
709
4
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
431
5
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
4089
597
6
ALIN BRDAR (KOPER)
431
0
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
Medalists
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. MARTA BABIĆ VAREŠKO, PLANET SPORT
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
LC - Stariji kadeti -57
3008
91
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
715
3
DINO BABAC (PRETORI)
3009
654
0
ŠTRKLJEVIĆ TARIK (KURTO)
199
3
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
3011
715
2
DINO BABAC (PRETORI)
199
1
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
Medalists
1. DINO BABAC, PRETORIAN
2. SZABÓ DÁNIEL, Combat "D" SC
3. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ŠTRKLJEVIĆ TARIK, KBV Kurto
LC - Stariji kadeti -69
3010
305
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
56
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
644
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3012
304
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
710
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
469
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3013
56
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
644
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3014
710
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
469
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3017
56
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
469
1
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
LC - Stariji kadeti +69
3015
713
1
TONI PREMIĆ (PRETORI)
473
2
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3016
306
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
599
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
3018
473
2
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
599
1
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. FILIP ŠUMERA, PETAR KREŠIMIR IV.
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA
LC - Starije kadetkinje -46
3022
356
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
291
0
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
398
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
702
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
186
KOVÁCS FANNI (COMBATD)
3024
356
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
398
2
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
3025
702
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
186
3
KOVÁCS FANNI (COMBATD)
3027
398
0
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
186
3
KOVÁCS FANNI (COMBATD)
Medalists
1. KOVÁCS FANNI, Combat "D" SC
2. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Starije kadetkinje -50
3026
434
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
633
3
LAJLA MULALIC (BIHAC)
572
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
703
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
192
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
3028
633
3
LAJLA MULALIC (BIHAC)
572
0
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
3029
703
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
192
3
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
3032
633
3
LAJLA MULALIC (BIHAC)
192
0
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
Medalists
1. LAJLA MULALIC, "ZINO"
2. NÉMETI ZSÓFI, Combat "D" SC
3. ANTEA LJUBAS, SVETI MATEJ
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
LC - Starije kadetkinje +65
3036
488
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
707
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
3037
422
1
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
195
2
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
3039
707
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
195
3
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
Medalists
1. PATAKI KLAUDIA, Combat "D" SC
2. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
KL - Stariji kadeti -57
2037
406
1
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
574
2
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
2038
716
3
DINO BABAC (PRETORI)
200
0
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
2042
574
1
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
716
2
DINO BABAC (PRETORI)
Medalists
1. DINO BABAC, PRETORIAN
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. SZABÓ DÁNIEL, Combat "D" SC
3. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
KL - Stariji kadeti -69
2044
55
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
409
1
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
711
ENIO DUKIC (PRETORI)
2045
579
0
DOMINIK TOPIĆ (SVMATEJ)
458
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
71
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
2046
55
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
711
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2047
458
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
71
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
2049
711
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
458
1
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
KL - Stariji kadeti +69
2048
297
3
VICE STOJANOV (KLOKY61)
486
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
2050
476
1
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
288
2
SIMO ZORIC (DERVENT)
2051
40
0
MILE KIRIN (TIGAR)
584
3
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
714
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2052
297
0
VICE STOJANOV (KLOKY61)
288
3
SIMO ZORIC (DERVENT)
2053
584
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
714
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2054
288
0
SIMO ZORIC (DERVENT)
714
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. SIMO ZORIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
3. MIHAEL KAJIC, LEON GYM
3. VICE STOJANOV, CRNI ORAO
KL - Starije kadetkinje +65
3063
421
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
393
0
MIRNA PEJIĆ (SV. DUH)
3064
708
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
196
3
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
3065
421
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
196
3
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
Medalists
1. PATAKI KLAUDIA, Combat "D" SC
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. MIRNA PEJIĆ, SVETI DUH
KL - Juniori -79
2013
173
1
LUKA VRANEK (KOPER)
712
2
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
407
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2015
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
0
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
2016
407
0
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
3
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2018
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
28
0
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DENIS KOZINA, PRETORIAN
2. IAN KARLO PAVIČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO JURČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MICHELL VULETIĆ, TROJAN ISTRA