kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
atus-gratkorn
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FAVORIT BH
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBS Ljutoc Orasac
KBV Kurto
Kick boxing club PRNJAVOR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti +47
5122
319
8
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
352
11
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
5124
119
10
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
596
5
MARTIN BONACA (KOPER)
5125
682
0
JAN KOSINA (KUTINA)
612
6
DINO IVAS (HBD)
5126
251
6
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
734
2
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
5127
118
7
MATKO PREBEG (KUTINA)
395
0
LOVRO TURKOVIĆ (TGRSL)
5128
117
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
299
9
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
5129
113
10
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
645
9
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
5130
354
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
64
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
5131
352
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
119
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
5132
612
9
DINO IVAS (HBD)
251
1
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
5133
118
6
MATKO PREBEG (KUTINA)
299
3
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
5134
113
0
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
64
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
5135
352
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
612
0
DINO IVAS (HBD)
5136
118
3
MATKO PREBEG (KUTINA)
64
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
5137
352
3
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
118
4
MATKO PREBEG (KUTINA)
Medalists
1. MATKO PREBEG, KUTINA
2. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. DINO IVAS, HBD
PF - Starije kadetkinje -50
4069
14
4
NINA KRIŽAJ (KOPER)
433
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
4070
374
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
701
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
4071
265
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
687
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
4072
373
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
194
6
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
4073
433
9
MARTINA GRABAR (PLANET)
701
15
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
4074
687
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
194
5
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
4076
701
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
687
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. NÉMETI ZSÓFI, Combat "D" SC
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -55
4075
229
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
396
11
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
346
NINA KRIŽAJ (KOPER)
4077
396
6
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
346
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
Medalists
1. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
2. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
3. ANA SOVEC, ZMAJ
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
4082
275
1
TEA BELARDI (LAV-MED)
175
5
ALIN BRDAR (KOPER)
674
LARA RADOČAJ (TGRSL)
267
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
203
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
4084
175
0
ALIN BRDAR (KOPER)
674
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
4085
267
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
203
6
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
4088
674
16
LARA RADOČAJ (TGRSL)
203
14
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. NAGY RAMÓNA, Combat "D" SC
3. ALIN BRDAR, KBK Koper
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje +65
4086
597
10
ALIN BRDAR (KOPER)
487
7
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
4087
709
4
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
431
5
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
4089
597
6
ALIN BRDAR (KOPER)
431
0
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
Medalists
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. MARTA BABIĆ VAREŠKO, PLANET SPORT
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
KL - Juniori -69
2002
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
268
0
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
2004
408
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
7
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2005
394
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2006
737
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
7
1
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2007
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2009
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
316
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. TOMISLAV BARUKČIĆ, BUSHIDO
KL - Juniori -74
2008
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
321
0
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
392
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2010
8
3
LUKA VRANEK (KOPER)
298
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
391
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2011
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
392
0
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2012
8
1
LUKA VRANEK (KOPER)
391
2
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2014
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
391
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. MARIN ŠUMIGA, SVETI DUH
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
KL - Juniori -79
2013
173
1
LUKA VRANEK (KOPER)
712
2
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
407
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2015
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
0
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
2016
407
0
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
3
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2018
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
28
0
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DENIS KOZINA, PRETORIAN
2. IAN KARLO PAVIČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO JURČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MICHELL VULETIĆ, TROJAN ISTRA
KL - Juniori -84
2017
3
3
EVAN APOLLONIO (KOPER)
405
0
DAVID LINC (ZELG)
104
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
2019
3
0
EVAN APOLLONIO (KOPER)
104
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. EVAN APOLLONIO, KBK Koper
3. DAVID LINC, TROJAN ISTRA
3. ----
KL - Seniori -84
2027
363
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
176
0
SALEM BEGIČ (KOPER)
379
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
2029
363
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
379
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. SALEM BEGIČ, KBK Koper
3. ----
KL - Seniori +94
2030
323
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
1
3
ALMIN MUJANOVIČ (KOPER)
337
IVICA IVIĆ (ARMUS)
2032
1
0
ALMIN MUJANOVIČ (KOPER)
337
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. ALMIN MUJANOVIČ, KBK Koper
3. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
3. ----