kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Juniorke +70
LK - Seniori -60
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Seniori -86
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke -70
LK - Juniori -60
R027
684
0
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
261
3
MISLAV LOZINA (PITBUL)
Medalists
1. MISLAV LOZINA, PIT BULL, Split
2. JERNEJ HORVAT, KBK Murska Sobota
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
R004
613
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
691
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
416
IGOR ŠURINA (PITBUL)
R028
691
0
NIK ARNŠEK (KTB KK)
416
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. NIK ARNŠEK, KTB Krško
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. ----
LK - Juniori -71
R005
479
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
731
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
R006
255
3
IVAN ZORO (PITBUL)
417
0
ANTONIO PALIC (PITBUL)
R029
479
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
255
3
IVAN ZORO (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ZORO, PIT BULL, Split
2. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. ANTONIO PALIC, PIT BULL, Split
3. TOMISLAV LJELJAK, PIT BULL, Split
LK - Juniori -75
R007
239
3
NOAH ČIBARIĆ (SPARTAN)
600
0
JURE BURAZER (PKREŠ4)
R007A
506
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
671
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R030
239
0
NOAH ČIBARIĆ (SPARTAN)
506
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. NOAH ČIBARIĆ, SPARTAN GYM
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. JURE BURAZER, PETAR KREŠIMIR IV.
LK - Juniori -81
R008
552
3
VITO KOŠAR (ŠK)
326
0
FILIP KOVAČ (KOBRABJ)
R009
605
3
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
69
0
IVAN ŠOKAC (KUTINA)
R031
552
3
VITO KOŠAR (ŠK)
605
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. PETAR TOPIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. FILIP KOVAČ, KOBRA, Bjelovar
3. IVAN ŠOKAC, KUTINA
LK - Juniorke -60
R016
662
3
CHIARA KALANJ (LOŠINJ)
618
0
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
Medalists
1. CHIARA KALANJ, VIKTORIA
2. ELENA ABRAMIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -65
R010
257
3
MARINA JURIĆ (PITBUL)
617
0
LORA ŠIMIĆ (IMPACT)
R011
237
2
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
660
1
ANGELA GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
R032
257
2
MARINA JURIĆ (PITBUL)
237
1
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. MARINA JURIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKA JURKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. LORA ŠIMIĆ, IMPACT
3. ANGELA GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
LK - Juniorke +70
R017
720
3
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
681
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
LK - Seniori -60
R018
324
0
HRVOJE HUMLJANOVIĆ (KOBRABJ)
345
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. HRVOJE HUMLJANOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
3. ----
LK - Seniori -67
R012
585
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
683
3
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
420
ERMIN SALI (KBK TD)
R033
683
3
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
420
0
ERMIN SALI (KBK TD)
Medalists
1. TILEN DŽAFIČ, KBK Murska Sobota
2. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -71
R019
615
3
PETAR KRIŠKOVIĆ (IMPACT)
531
0
DUJE MATIĆ (MEGA.C.)
Medalists
1. PETAR KRIŠKOVIĆ, IMPACT
2. DUJE MATIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----
LK - Seniori -75
R001
233
1
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
287
2
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
389
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R002
317
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
556
3
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
733
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R014
287
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
389
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R015
556
0
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
733
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R035
389
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
733
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. DENIS ČERVEK, KBK Murska Sobota
3. RASIM ALUNOVIĆ, FAVORIT BH
LK - Seniori -91
R020
529
3
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
232
0
MIROSLAV ODOLJEVIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
2. MIROSLAV ODOLJEVIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Seniori +91
R021
258
3
DAVOR KRSTULOVIĆ (PITBUL)
623
0
AMER HEBIBOVIC (BIHAC)
Medalists
1. DAVOR KRSTULOVIĆ, PIT BULL, Split
2. AMER HEBIBOVIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -60
R022
424
3
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
717
0
ILIR DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. PERŠOLJA JANEZ, KTB Krško
2. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -71
R023
718
1
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
503
2
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP IVEŠIĆ, HUS
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -75
R013
524
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
589
3
ARLAND BINAJ (LEONGYM)
582
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
R034
589
0
ARLAND BINAJ (LEONGYM)
582
3
ALEN MERIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. ALEN MERIĆ, LEON GYM
2. ARLAND BINAJ, LEON GYM
3. PATRIK BAČANI, HUS
3. ----
K1 - Seniori -86
R024
735
0
NIKOLA MORIĆ (PKREŠ4)
252
3
MARKO KEGALJ (PITBUL)
Medalists
1. MARKO KEGALJ, PIT BULL, Split
2. NIKOLA MORIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -65
R025
658
1
KRISTINA MIKEC (TITAN)
719
2
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. KRISTINA MIKEC, TITAN GYM
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -70
R026
580
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
649
0
DAGMAR MARINIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. DAGMAR MARINIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----