kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -60
R027
684
0
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
261
3
MISLAV LOZINA (PITBUL)
Medalists
1. MISLAV LOZINA, PIT BULL, Split
2. JERNEJ HORVAT, KBK Murska Sobota
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
R004
613
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
691
3
NIK ARNŠEK (KTB KK)
416
IGOR ŠURINA (PITBUL)
R028
691
0
NIK ARNŠEK (KTB KK)
416
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. NIK ARNŠEK, KTB Krško
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. ----
LK - Juniori -71
R005
479
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
731
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
R006
255
3
IVAN ZORO (PITBUL)
417
0
ANTONIO PALIC (PITBUL)
R029
479
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
255
3
IVAN ZORO (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ZORO, PIT BULL, Split
2. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. ANTONIO PALIC, PIT BULL, Split
3. TOMISLAV LJELJAK, PIT BULL, Split
LK - Juniori -75
R007
239
3
NOAH ČIBARIĆ (SPARTAN)
600
0
JURE BURAZER (PKREŠ4)
R007A
506
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
671
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R030
239
0
NOAH ČIBARIĆ (SPARTAN)
506
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. NOAH ČIBARIĆ, SPARTAN GYM
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. JURE BURAZER, PETAR KREŠIMIR IV.
LK - Juniori -81
R008
552
3
VITO KOŠAR (ŠK)
326
0
FILIP KOVAČ (KOBRABJ)
R009
605
3
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
69
0
IVAN ŠOKAC (KUTINA)
R031
552
3
VITO KOŠAR (ŠK)
605
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. PETAR TOPIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. FILIP KOVAČ, KOBRA, Bjelovar
3. IVAN ŠOKAC, KUTINA