kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Starije kadetkinje -42
3048
736
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
725
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
3050
693
0
EDINA ČAVKIĆ (KURTO)
187
3
KOVÁCS FANNI (COMBATD)
Medalists
1. KOVÁCS FANNI, Combat "D" SC
2. EDINA ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
3051
388
2
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
193
1
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
621
ADNA HODZIC (BIHAC)
3053
388
2
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
621
1
ADNA HODZIC (BIHAC)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
2. ADNA HODZIC, "ZINO"
3. NÉMETI ZSÓFI, Combat "D" SC
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
3052
289
3
TAMARA RADOVANOVIC (DERVENT)
630
0
LAURA MARUŠIĆ (IMPACT)
340
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
88
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
231
ANA SOVEC (ZMAJ)
3054
289
1
TAMARA RADOVANOVIC (DERVENT)
340
2
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
3055
88
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
231
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
3057
340
0
MARIA TARA ĆIBARIĆ (ARMUS)
231
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. TAMARA RADOVANOVIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
KL - Starije kadetkinje -60
3056
672
0
EMINA HOTI (MEGA.C.)
680
3
SARA DEDIC (BIHAC)
335
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
39
MARIJA VOJAK (TIGAR)
219
RAJOS LÉNA (COMBATD)
3058
680
3
SARA DEDIC (BIHAC)
335
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
3059
39
0
MARIJA VOJAK (TIGAR)
219
3
RAJOS LÉNA (COMBATD)
3061
680
2
SARA DEDIC (BIHAC)
219
1
RAJOS LÉNA (COMBATD)
Medalists
1. SARA DEDIC, "ZINO"
2. RAJOS LÉNA, Combat "D" SC
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. MARIJA VOJAK, TIGAR, Karlovac
KL - Starije kadetkinje -65
3060
313
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
301
0
ZULIĆ SAMRA (LJUTOCH)
205
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
3062
313
0
KLARA PRPIĆ (CRO)
205
3
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
Medalists
1. NAGY RAMÓNA, Combat "D" SC
2. KLARA PRPIĆ, CROATIA
3. ZULIĆ SAMRA, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
3063
421
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
393
0
MIRNA PEJIĆ (SV. DUH)
3064
708
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
196
3
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
3065
421
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
196
3
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
Medalists
1. PATAKI KLAUDIA, Combat "D" SC
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. MIRNA PEJIĆ, SVETI DUH