kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -42
3001
726
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
620
3
ADIN MULALIC (BIHAC)
332
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
3004
620
3
ADIN MULALIC (BIHAC)
332
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. ADIN MULALIC, "ZINO"
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. PATRIK KOŽUL, TIGAR BROD
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
3002
364
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
437
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
3003
453
1
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
303
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
3006
437
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
303
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
LC - Stariji kadeti -52
3005
300
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
149
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
430
LUKA PLANINAC (PLANET)
3007
149
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
430
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
Medalists
1. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
3008
91
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
715
3
DINO BABAC (PRETORI)
3009
654
0
ŠTRKLJEVIĆ TARIK (KURTO)
199
3
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
3011
715
2
DINO BABAC (PRETORI)
199
1
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
Medalists
1. DINO BABAC, PRETORIAN
2. SZABÓ DÁNIEL, Combat "D" SC
3. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ŠTRKLJEVIĆ TARIK, KBV Kurto
LC - Stariji kadeti -69
3010
305
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
56
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
644
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3012
304
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
710
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
469
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3013
56
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
644
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
3014
710
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
469
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3017
56
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
469
1
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ENIO DUKIC, PRETORIAN
LC - Stariji kadeti +69
3015
713
1
TONI PREMIĆ (PRETORI)
473
2
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3016
306
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
599
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
3018
473
2
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
599
1
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. FILIP ŠUMERA, PETAR KREŠIMIR IV.
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA