kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
4001
555
5
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
330
7
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
510
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
4002
495
1
PETRA JURČIĆ (KBK MOS)
215
9
EVA GAL (KBK)
509
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
4003
330
10
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
510
9
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
4004
215
6
EVA GAL (KBK)
509
0
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
4006
330
3
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
215
12
EVA GAL (KBK)
Medalists
1. EVA GAL, LEGEND
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -32
4005
610
11
BEATA IVAS (HBD)
387
1
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
4007
567
0
EVA GAL (KBK)
143
6
MARIA DIMITROVA (MASARU)
4008
536
5
SARA BOBAN (MAWASHI)
213
3
RALITZA ILIEVA (MASARU)
402
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
4009
610
0
BEATA IVAS (HBD)
143
2
MARIA DIMITROVA (MASARU)
4010
536
2
SARA BOBAN (MAWASHI)
402
1
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
4012
143
2
MARIA DIMITROVA (MASARU)
536
0
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. BEATA IVAS, HBD
3. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
PF - Mlađe kadetkinje -37
4011
349
3
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
440
2
DORIS ŠULEK (PTUJ)
548
ELENA ČVEK (BTI)
520
LANA NOHA (KBK MOS)
139
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
538
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
570
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
109
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
144
MARIA DIMITROVA (MASARU)
4013
349
3
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
548
2
ELENA ČVEK (BTI)
4014
520
0
LANA NOHA (KBK MOS)
139
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4015
538
7
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
570
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
4016
109
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
144
2
MARIA DIMITROVA (MASARU)
4017
349
0
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
139
3
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4018
538
0
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
109
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
4020
139
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
109
0
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
PF - Mlađe kadetkinje -42
4019
512
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
698
5
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
4021
499
1
LANA NOHA (KBK MOS)
722
5
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4022
549
9
LORENA ZEBA (BTI)
54
6
ENA ČORAK (KUTINA)
4023
639
0
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
140
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4024
698
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
722
2
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4025
549
3
LORENA ZEBA (BTI)
140
9
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
4027
722
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
140
11
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. LORENA ZEBA, BTI
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
4026
320
6
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
519
0
UMA MILASCEVIC (KBK)
517
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
4028
427
1
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
643
5
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
127
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4029
481
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
550
6
LEONARDA DEAK (BTI)
124
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
372
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
704
ZARA LERGA (PRETORI)
4030
320
6
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
517
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
4031
643
0
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
127
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4032
550
6
LEONARDA DEAK (BTI)
124
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
4033
372
6
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
704
0
ZARA LERGA (PRETORI)
4034
320
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
127
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4035
550
6
LEONARDA DEAK (BTI)
372
5
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
4037
127
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
550
0
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
PF - Mlađe kadetkinje +47
4036
400
7
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
262
2
LANA KIRIN (TIGAR)
206
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4038
611
0
CHIARA IVAS (HBD)
141
6
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
470
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
4039
353
0
EMA KATIĆ (TGRSL)
432
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
369
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
4040
276
1
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
270
9
EVA KOLANDER (PDKZ)
471
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
4041
400
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
206
5
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
4042
141
6
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
470
0
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
4043
432
9
MARTINA GRABAR (PLANET)
369
6
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
4044
270
9
EVA KOLANDER (PDKZ)
471
1
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
4045
206
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
141
7
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
4046
432
7
MARTINA GRABAR (PLANET)
270
5
EVA KOLANDER (PDKZ)
4049
141
6
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
432
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. EVA KOLANDER, PON DO KWAN ZAGORJE