kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Bosnia and Herzegovina Open "Bihac 2019"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
BUDOKAI LABIN
FFS & BUDOKAI
GLINA
Ilidža Sarajevo
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FOJNICA
Kickboxing club PITBULL
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
PTUJ
Radnicki
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
wolf Šamac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -84
PF - Seniors (male) -84
LC - Older cadets (female) -50
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -84
LC - Seniors (male) -84
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (female) -50
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Seniors (male) +94
PF - Juniors (male) -57
1068
69
0
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
289
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -63
1069
237
0
DARIS ŠABANAGIĆ (CAZIN)
46
6
MORIS TRBULIN (LAV)
78
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
1071
46
5
MORIS TRBULIN (LAV)
78
10
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DARIS ŠABANAGIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Juniors (male) -84
1073
71
8
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
174
4
DOMINIK CVETKO (PTUJ)
Medalists
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. DOMINIK CVETKO, PTUJ
3. ----
3. ----
PF - Seniors (male) -84
1034
292
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
75
0
ŠAHINOVIĆ HARUN (LJUTOCH)
Medalists
1. ŠAHINOVIĆ HARUN, KBS Ljutoc Orasac
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -50
2012
76
0
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
211
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
183
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
2013
211
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
183
2
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Juniors (male) -63
2015
253
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
68
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
2018
175
0
DOMINIK CVETKO (PTUJ)
72
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. DOMINIK CVETKO, PTUJ
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -84
3012
74
3
ŠAHINOVIĆ HARUN (LJUTOCH)
312
0
MATEO MILIČEVIĆ (FOJNICA)
Medalists
1. ŠAHINOVIĆ HARUN, KBS Ljutoc Orasac
2. MATEO MILIČEVIĆ, KBV FOJNICA
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
3021
143
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
70
0
HARIS ZULIĆ (LJUTOCH)
18
LJUBO SIMIC (ANDREAB)
3023
143
0
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
18
0
LJUBO SIMIC (ANDREAB)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. LJUBO SIMIC, wolf Šamac
3. HARIS ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
KL - Older cadets (female) -50
3024
77
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
309
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
345
ANESA HAMZIĆ (BIHAĆ)
3026
77
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
345
0
ANESA HAMZIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. ANESA HAMZIĆ, KBC "Bihać"
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
KL - Juniors (male) -79
3040
222
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
73
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
160
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
208
JOSIP BRDAR (BIH)
177
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
3042
73
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
160
0
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
3043
208
0
JOSIP BRDAR (BIH)
177
0
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
3044
73
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
208
0
JOSIP BRDAR (BIH)
Medalists
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. JOSIP BRDAR, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. SAMIR BASANOVIC, KBC "Bihać"
3. AMAR ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Juniors (male) -84
2024
227
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
326
3
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
344
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
2025
326
3
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
344
0
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. LUKA MORDUŠ, TIGAR, Karlovac
2. AMAR ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. ----
KL - Seniors (male) +94
2039
224
0
MIRZA MURSELJI (RADNICK)
67
3
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. MIRZA MURSELJI, Radnicki
3. ----
3. ----